Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Чому под система не заряджається

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 07.07.2023 15:48:45
 Перевірено

Перевірте з'єднання та кабель заряджання

Першим кроком є перевірка з'єднань та стану кабелю заряджання. Переконайтеся, що кабель заряджання добре підключений як до пристрою, так і до джерела живлення (наприклад, USB-порту комп'ютера або зарядного пристрою). Перевірте, чи немає пошкоджень або зламів на кабелі. Якщо кабель пошкоджено, замініть його на новий.

Перевірте джерело живлення

Переконайтеся, що джерело живлення, до якого підключається зарядний кабель, функціонує належним чином. Якщо ви використовуєте комп'ютерний USB-порт, спробуйте підключити пристрій до іншого порту або використовувати інше джерело живлення, наприклад, зарядний пристрій з відповідною потужністю. Перевірте, чи вибране джерело живлення працює нормально.

Перевірте батарею та контакти

Якщо електронна сигарета має знімну батарею, переконайтеся, що батарею правильно встановлено і не пошкоджено . Перевірте контакти між батареєю та пристроєм на наявність пилу, бруду чи окислення. Очистіть контакти, якщо потрібно, щоб забезпечити хороший електричний зв'язок.

Перевірте зарядний пристрій

Якщо у вас є окремий зарядний пристрій, перевірте його працездатність . Переконайтеся, що зарядний пристрій правильно підключено до джерела живлення, а контакти на зарядному пристрої та пристрої торкаються правильно. Якщо зарядний пристрій не працює, спробуйте використати інший зарядний пристрій.

Перевірте саму батарею

Якщо електронна сигарета має вбудовану батарею, перевірте її стан. Можливо, батарея повністю розряджена і потребує заряджання . Підключіть пристрій до джерела живлення та дайте йому час для заряджання. Якщо після тривалого заряджання пристрій все ще не заряджається, можливо, батарея пошкоджена та потребує заміни. У такому випадку рекомендується звернутися до виробника або сервісного центру для отримання допомоги.

Висновок

Якщо підсистема електронної сигарети не заряджається, рекомендується виконати кілька кроків для виключення можливих причин. Перевірте з'єднання, стан зарядного кабелю, джерело живлення, батарею та контакти. Якщо проблема залишається невирішеною, рекомендується звернутися до виробника або сервісного центру для подальшої діагностики та ремонту пристрою.

Коментарі