Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Чому жижа гірчить

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 17.07.2023 15:08:10
 Перевірено

1. Первинне прогрівання

Якщо ви тільки що заправили свою електронну сигарету або замінили випарну головку, можливо, вам потрібно зробити первинне прогрівання. На початку використання нового випарника може бути гіркота, викликана залишковими матеріалами виробництва. Рекомендується зробити кілька коротких протяжок без активації кнопки, щоб прогріти головку випаровування і видалити гірчину.

2. Низька якість рідини

Якість рідини для вейпу відіграє у визначенні смаку. Якщо ви використовуєте низькоякісну або підробку рідини, вона може мати гіркий або неприємний смак. Рекомендується купувати рідини від надійних виробників, щоб бути впевненим у їх якості та безпеці .

3. Висока потужність або низький опір

Якщо ви вейпіте на високій потужності або використовуєте випарні головки з низьким опором, це може призвести до гірчини рідини . Висока потужність може спричинити перегрів рідини, що призводить до неприємного присмаку. Рекомендується знизити потужність або використовувати випарні головки з більш високим опором, щоб уникнути гірчини.

4. Надлишок рідини на випарній головці

Якщо ви заправили рідину вейпу і налили занадто багато на випарну головку, це може спричинити гіркуватість. Надлишок рідини може призвести до недостатнього прогріву або потрапляння рідини в неправильні місця . Рекомендується бути обережним при заправці та не переливати рідину на випарну головку.

5. Використання виснаженого випарника

Випарювальна головка має обмежений ресурс, і з часом вона зношується. Використання виснаженого випарника може призвести до гірчини рідини. Рекомендується регулярно змінювати випарувальні головки відповідно до рекомендацій виробника .

6. Проблеми з пристроєм

Іноді гіркота рідини може бути пов'язана з проблемами самого пристрою. Неправильна робота нагрівального елемента, недостатнє керування температурою або інші проблеми з пристроєм можуть впливати на смак рідини . У такому випадку рекомендується звернутися до фахівця або перевірити пристрій на наявність несправностей.

Висновок

Гіркота рідини для вейпу може бути викликана кількома факторами, включаючи первинне прогрівання, низьку якість рідини, високу потужність, низький опір, надлишок рідини, використання виснаженого випарника або проблеми з пристроєм. Рекомендується перевірити кожен із цих факторів, щоб усунути гіркоту рідини та насолоджуватися приємним смаком при вейпінгу.

Коментарі