Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як дістати Картридж Електронної Сигарети Vaporesso Osmall Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 02.12.2023 16:05:51
 Перевірено

Vaporesso Osmall Pod Kit – це електронна сигарета, яка складається з двох частин: батарейного блоку та картриджа. Картридж містить резервуар для рідини та нагрівальний елемент.

Вимкніть батарейний блок

Якщо картридж вставлено в батарейний блок, від'єднайте його, натиснувши кнопку живлення 5 разів поспіль. Це необхідно для того, щоб запобігти випадковому спрацюванню пристрою під час виймання картриджа.

Потягніть за мундштук

Мундштук картриджа є чорною пластиковою трубкою. Щоб дістати картридж, акуратно потягніть за мундштук вгору. Якщо мундштук застряг, ви можете спробувати акуратно підчепити його нігтем або пінцетом.

Вийміть картридж

Після того, як ви витягли мундштук, картридж вільно триматиметься в батарейному блоці. Акуратно витягніть його з батарейного блоку.

Ось кілька порад щодо вилучення картриджа з електронної сигарети Vaporesso Osmall Pod Kit:

Якщо картридж застряг, не застосовуйте його. Акуратно підтягніть його нігтем або пінцетом.

Не виймайте картридж, якщо батарейний блок увімкнено. Це може призвести до пошкодження пристрою.

За дотримання цих порад ви зможете уникнути пошкодження електронної сигарети.

Додаткові деталі

Картридж Vaporesso Osmall Pod Kit має магнітне з'єднання з батарейним блоком. Це означає, що для виймання картриджа достатньо від'єднати його від батарейного блоку, потягнувши за мундштук.

Якщо картридж застряг, ви можете спробувати акуратно поворушити його з боку в бік, щоб послабити його зчеплення з батарейним блоком.

Ви можете також спробувати трохи нагріти картридж, щоб його вміст розширився і легше вийшов із резервуара. Для цього можна покласти картридж на батарею або піднести його до джерела тепла.

Поради

Регулярно очищайте мундштук картриджа. Для цього можна використовувати вологу тканину або ватний диск.

Якщо картридж пошкоджено, замініть його на новий. Не використовуйте пошкоджений картридж, оскільки він може призвести до витоку рідини або пошкодження електронної сигарети.

Висновок

Тепер ви знаєте, як дістати картридж із електронної сигарети Vaporesso Osmall Pod Kit. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете безпечно та ефективно використовувати цей пристрій.

Коментарі