Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватись електронною цигаркою Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 11.12.2023 14:18:14
 Перевірено

Електронна сигарета Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh - це простий і зручний у використанні девайс, який підходить для вейперів-початківців. У цій статті ми розповімо, як користуватись електронною сигаретою Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh.

Підготовка до використання

Перед використанням електронної сигарети Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh необхідно виконати такі дії:

Зарядіть акумулятор. Для цього підключіть електронну сигарету до зарядного пристрою за допомогою кабелю USB Type-C. Індикатор заряду акумулятора світиться червоним під час заряджання та згасне, коли акумулятор повністю заряджений.

Заповніть картридж для паріння. Для цього від'єднайте картридж від пристрою і відкрийте кришку картриджа. Залийте рідину для ширяння в картридж до верхньої позначки, вказаної на внутрішній стороні картриджа. Закрийте кришку картриджа.

Встановіть картридж у пристрій. Для цього вставте картридж у слот на пристрої та поверніть його за годинниковою стрілкою, поки він не зафіксується на місці.

Шарування

Щоб почати ширяння, натисніть і утримуйте кнопку Fire. При цьому подаватиметься струм на випарник, і почнеться вироблення пари. Щоб випустити пару, відпустіть кнопку Fire.

Регулювання затягування

Електронна сигарета Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh має регульований обдув, який дозволяє змінити інтенсивність затягування. Щоб змінити обдування, поверніть кільце регулювання обдування, розташоване на боці пристрою.

Додаткові поради

Якщо ви новачок у вейпінгу, рекомендується використовувати рідини з низьким вмістом нікотину, наприклад, 3 мг/мл або 6 мг/мл. Рідини з високим вмістом нікотину можуть бути надто сильними для недосвідчених вейперів.

Не переборщуйте з кількістю пари. Починайте з невеликих затяжок і поступово збільшуйте їх за необхідності.

Не затягуйтесь надто довго. Тривалість кожної затяжки не повинна перевищувати 10 секунд.

Не використовуйте електронну сигарету протягом тривалого часу без перерви. Робіть перерви кожні 30-60 хвилин, щоб дати вашим легким відпочити.

Безпека

Не використовуйте електронну сигарету у присутності дітей чи тварин.

Не використовуйте електронну сигарету в місцях, де заборонено куріння.

Не використовуйте електронну сигарету, якщо ви перебуваєте під впливом алкоголю або інших психоактивних речовин.

Висновок

Електронна сигарета Lost Vape Quest UB Lite Pod Kit 1000 mAh проста та зручна у використанні. Дотримуючись інструкцій у цій статті, ви зможете легко та безпечно почати парити.

Коментарі