Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватись електронною сигаретою Smok Novo 2s Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 18.12.2023 16:51:31
 Перевірено

Електронна сигарета Smok Novo 2s Pod Ki - це простий і зручний пристрій, який підходить для початківців та досвідчених користувачів. Щоб почати користуватися електронною сигаретою, необхідно виконати такі дії:

Підготовка пристрою

Перед використанням електронної сигарети Smok Novo 2s Pod Ki необхідно зарядити акумулятор . Для цього підключіть пристрій до зарядного пристрою за допомогою кабелю USB Type-C. Час заряджання акумулятора становить близько 1 години.

Також необхідно заповнити картридж рідиною для електронних сигарет. Для цього відкрийте кришку картриджа та обережно залийте рідину в отвір. Закрийте кришку картриджа і залиште його на 10-15 хвилин, щоб рідина просочилася.

Увімкнення пристрою

Для включення пристрою натисніть кнопку живлення 5 разів. Світлодіодний індикатор на лицьовій панелі пристрою засвітиться червоним.

Шарування

Щоб зробити затягування, просто втягніть повітря через мундштук. Пристрій активується датчиком затягування, тому вам не потрібно натискати кнопку живлення.

Вимкнення пристрою

Для вимкнення пристрою натисніть на кнопку живлення 5 разів. Світлодіодний індикатор на лицьовій панелі пристрою згасне.

Рекомендації

Щоб продовжити термін служби електронної сигарети Smok Novo 2s Pod Ki, рекомендується:

Не допускайте повного розряду акумулятора.

Не залишайте акумулятор у зарядженому стані на тривалий час.

Використовувати лише оригінальні зарядні пристрої.

Не заповнювати картридж рідиною, що містить понад 70% нікотину.

Висновок

Ось і все, що необхідно знати про те, як користуватися електронною сигаретою Smok Novo 2s Pod Ki. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете безпечно та ефективно використовувати цей пристрій.

Коментарі