Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватись електронною сигаретою Voopoo Drag Nano Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 22.11.2023 17:43:10
 Перевірено

Електронна сигарета Voopoo Drag Nano Pod Kit – це компактний та зручний девайс, який користується великою популярністю серед любителів вейпінгу. Щоб почати користуватися електронною сигаретою Voopoo Drag Nano Pod Kit, вам необхідно виконати такі дії:

Зарядіть акумулятор

Перед початком користування електронною сигаретою Voopoo Drag Nano Pod Kit необхідно зарядити акумулятор. Для цього підключіть пристрій до USB-порту за допомогою кабелю, що додається. Час заряджання акумулятора становить близько 45 хвилин.

Встановіть картридж

Після того, як акумулятор буде заряджено, ви можете встановити картридж. Для цього візьміть пристрій в одну руку та помістіть картридж у нижню частину пристрою. Картридж повинен легко увійти до пристрою.

Заправте картридж

Тепер ви можете заповнити картридж рідиною для вейпінгу. Для цього зніміть верхню кришку картриджа. Потім акуратно залийте рідину в отвір, розташований у центрі картриджа. Не заливайте рідину вище рівня заливного отвору. Після того, як ви заллєте рідину, встановіть верхню кришку картриджа.

Почніть парити

Тепер ви можете почати парити. Для цього просто піднесіть пристрій до губ і затягніть. Ви відчуєте, як пара виходить із пристрою.

Захист від перегріву

Електронна сигарета Voopoo Drag Nano Pod Kit має захист від перегріву. Якщо пристрій перегрівається, він автоматично вимкнеться.

Висновок

Тепер ви знаєте, як користуватись електронною сигаретою Voopoo Drag Nano Pod Kit. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете безпечно та комфортно використовувати пристрій.

Додаткові поради

Використовуйте лише рідини для вейпінгу, призначені для використання в електронних сигаретах.

Не використовуйте електронну сигарету у присутності дітей чи тварин.

Не зберігайте електронну сигарету в місцях із високою температурою чи вологістю.

Питання та відповіді

Як довго можна парити від однієї заправки картриджа?

В середньому від однієї заправки картриджа можна парити близько 150 затяжок. Однак ця кількість залежить від інтенсивності використання.

Як часто слід міняти картридж?

Рекомендується змінювати картридж у разі зміни смаку або погіршення пароутворення. У середньому картридж слід змінювати кожні 1-2 тижні.

Який тип рідини найкраще використовувати з електронною сигаретою Voopoo Drag Nano Pod Kit?

Для електронної сигарети Voopoo Drag Nano Pod Kit рекомендується використовувати рідини з високим вмістом нікотину (50-60 мг/мл).

Чи можу я перезаправити картридж самостійно?

Так, ви можете перезаправити картридж самостійно. Для цього необхідно зняти верхню кришку картриджа та залити в нього рідину. Перед тим, як ставити на місце кришку, переконайтеся, що рідина не потрапила на контакти.

Як повернути смак електронної сигарети Voopoo Drag Nano Pod Kit, якщо він змінився?

Якщо смак електронної сигарети змінився, спробуйте виконати такі дії:

Прочистіть пристрій, дотримуючись інструкцій у цій статті.

Замініть картридж.

Спробуйте використати рідину з іншим смаком.

Коментарі