Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою Smok Nord Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 27.12.2023 15:52:06
 Перевірено

Перед тим, як почати користуватися електронною сигаретою Smok Nord Kit, необхідно виконати такі дії:

Зарядіть акумулятор. Для цього підключіть пристрій до зарядного пристрою за допомогою USB-кабелю, що додається. Час заряджання акумулятора становить близько 1 години.

Заправте картридж. Для цього відкрутіть верхню кришку картриджа і залийте рідину в отвір до рівня, зазначеного на відмітках. Не заливайте рідину вище заливного отвору, щоб уникнути протікання.

Встановіть картридж у батарейний блок. Для цього поєднайте пази на картриджі та батарейному блоці та натисніть до клацання.

Використання

Щоб зробити затягування, просто втягніть повітря через мундштук. Пристрій автоматично ввімкнеться та почне нагрівати рідину.

Налаштування потужності

Електронна сигарета Smok Nord Kit дозволяє настроїти потужність нагріву. Для цього натисніть та утримуйте кнопки "+" та "-" одночасно.

Зниження рівня рідини

Коли рівень рідини в картриджі досягне нижнього рівня, пристрій подаватиме сигнал у вигляді трьох миготінь індикатора заряду. У цьому випадку необхідно замінити картридж або додати рідину.

Обслуговування

Щоб продовжити термін служби електронної сигарети Smok Nord Kit, необхідно регулярно її обслуговувати. Заряджайте акумулятор, доки індикатор заряду не згасне. Не допускайте повного розряду акумулятора. Не використовуйте пошкоджений зарядний кабель. Регулярно очищайте картридж від нагару. Для цього використовуйте ватну паличку, змочену у спирті.

Безпека

Не використовуйте електронну сигарету, якщо вона не працює належним чином. Не використовуйте електронну сигарету у місцях, де це заборонено законом. Не використовуйте електронну сигарету у присутності дітей та вагітних жінок.

Висновок

Електронна сигарета Smok Nord Kit - це простий і зручний пристрій, який підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете безпечно та комфортно користуватися електронною сигаретою.

Коментарі