Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою VooPoo Argus AIR Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 13.11.2023 18:29:03
 Перевірено

Електронна сигарета VooPoo Argus AIR Kit - це простий і зручний девайс, який підходить як для початківців, так і досвідчених користувачів. Щоб почати користуватися електронною сигаретою, необхідно виконати такі дії:

Зарядіть акумулятор

data-sourcepos="7:1-7:303">Акумулятор електронної сигарети VooPoo Argus AIR Kit вбудований і має ємність 900 мАг. Для заряджання акумулятора використовуйте кабель USB Type-C, який постачається разом. Підключіть кабель до гнізда USB на комп'ютері або адаптері живлення. Час заряджання акумулятора становить близько 1 години.

Заповніть картридж

Картридж електронної сигарети VooPoo Argus AIR Kit має ємність 3,8мл. Для заповнення картриджа відкрийте кришку картриджа та наповніть його рідиною для електронних сигарет. Рідина для електронних сигарет можна придбати у спеціалізованих магазинах.

З'єднайте картридж із батарейним блоком

Щоб з'єднати картридж із батареєю, просто поєднайте їх і натисніть до клацання.

Увімкніть електронну сигарету

Щоб увімкнути електронну сигарету, натисніть кнопку Fire п'ять разів. На екрані акумулятора з'явиться індикатор заряду акумулятора.

Почніть парити

Щоб почати парити, просто затягніть на електронну сигарету. Електронна сигарета буде подавати пару протягом усього часу, поки ви затягуватимете.

Регулювання потужності

Електронна сигарета VooPoo Argus AIR Kit має функцію регулювання потужності. Для регулювання потужності тричі натисніть кнопку Fire. На екрані акумулятора з'явиться індикатор потужності.

Щоб збільшити потужність, натисніть кнопку Fire та поверніть кільце регулювання потужності за годинниковою стрілкою. Щоб зменшити потужність, натисніть кнопку Fire та поверніть кільце регулювання потужності проти годинникової стрілки.

Заміна випарника

Випаровувач електронної сигарети VooPoo Argus AIR Kit є змінним. Коли випарник стане непридатним, його необхідно замінити.

Щоб замінити випарник, виконайте такі дії:

Від'єднайте картридж від батареї.

Вийміть випарник із картриджа.

Вставте новий випарник у картридж.

З'єднайте картридж із батарейним блоком.

Поради щодо використання електронної сигарети VooPoo Argus AIR Kit

Регулярно очищайте електронну сигарету, щоб працювала без проблем.

Не використовуйте електронну сигарету в місцях, де це заборонено.

Не залишайте електронну сигарету без нагляду.

Не використовуйте електронну сигарету дітьми та підлітками.

Висновок

Електронна сигарета VooPoo Argus AIR Kit - це простий і зручний девайс, який підходить як для початківців, так і досвідчених користувачів. Дотримуючись інструкцій цієї статті, ви зможете швидко і легко навчитися користуватися електронною сигаретою.

Коментарі