Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою VooPoo Argus GT 160W TC Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 21.11.2023 17:41:52
 Перевірено

Електронна сигарета VooPoo Argus GT 160W TC Kit - це потужний та надійний девайс, який має попит у любителів вейпу. Він оснащений кольоровим дисплеєм, безліччю режимів роботи та зручним керуванням.

У цій статті ми розповімо вам, як користуватись електронною сигаретою VooPoo Argus GT 160W TC Kit . Дотримуючись нашої інструкції, ви зможете швидко та легко освоїти свій новий девайс.

Основні елементи

Перед початком використання електронної сигарети VooPoo Argus GT 160W TC Kit необхідно ознайомитися з її основними елементами.

Корпус - це основна частина пристрою, де знаходиться акумуляторна батарея, чіпсет та інші компоненти.

Картридж – це резервуар для рідини, що нагрівається випарником.

Випарник - це пристрій, що нагріває рідину в картриджі.

Кнопка живлення - використовується для увімкнення та вимикання пристрою.

Кнопка регулювання потужності – використовується для регулювання потужності пристрою.

Кнопка регулювання температури – використовується для регулювання температури пристрою.

USB-роз'єм - використовується для заряджання пристрою.

Заряджання пристрою

Щоб зарядити електронну сигарету VooPoo Argus GT 160W TC Kit, підключіть її до зарядного пристрою за допомогою кабелю USB. Заряджання пристрою триватиме близько 2 годин.

Заправка картриджа

Щоб заправити картридж, зніміть його з пристрою. Потім відкрутіть кришку картриджа і вставте рідину. Після цього закрутіть кришку картриджа.

Увімкнення пристрою

Щоб увімкнути пристрій, натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд. На дисплеї пристрою з'явиться логотип VooPoo.

Вимкнення пристрою

Щоб вимкнути пристрій, натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом 5 секунд. На дисплеї пристрою з'явиться повідомлення "Power Off".

Регулювання потужності

Щоб змінити потужність пристрою, натисніть кнопку регулювання потужності. Кожне клацання кнопки збільшуватиме або зменшуватиме потужність на 5 Вт.

Регулювання температури

Щоб змінити температуру пристрою, натисніть кнопку регулювання температури. Кожне клацання кнопки збільшуватиме або зменшуватиме температуру на 10 градусів.

Обслуговування

Щоб продовжити термін служби електронної сигарети VooPoo Argus GT 160W TC Kit, необхідно її регулярно обслуговувати. Очищайте корпус пристрою від пилу та бруду. Якщо ви використовуєте рідину з високим вмістом нікотину, не забувайте промити пристрій після кожного використання.

Коментарі