Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою Voopoo Drag E60

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 02.11.2023 18:26:47
 Перевірено

Перед використанням Voopoo Drag E60 переконайтеся, що пристрій повністю заряджений. Вставте акумулятор у пристрій та підключіть його до зарядного пристрою. Зачекайте до повної зарядки перед початком використання.

Увімкнення та вимкнення пристрою

Щоб увімкнути Voopoo Drag E60, натисніть кнопку живлення п'ять разів поспіль. Повторіть цю операцію, щоб вимкнути пристрій.

Налаштування параметрів

Voopoo Drag E60 має функцію регулювання потужності, дозволяючи вам вибрати оптимальний рівень для вас. Для цього скористайтеся відповідними кнопками на пристрої. Також, ви можете вибрати режим роботи, який найкраще підходить під ваші потреби.

Заправка бака з рідиною

Виберіть відповідну рідину з нікотином і заправте бак пристрою, дотримуючись інструкцій виробника. Переконайтеся, що заправка виконується акуратно і без проток.

Використання кнопки вогню

Натискайте кнопку вогню впевнено, але без зайвого зусилля. Це забезпечить правильне функціонування пристрою та продовжить термін його служби.

Особливості заміни випарника

Випарник – одна із ключових деталей електронної сигарети. При необхідності заміни, переконайтеся, що пристрій вимкнено, а випарник змінено відповідно до інструкції виробника.

Догляд за пристроєм

Регулярне чищення та обслуговування Voopoo Drag E60 допоможуть підтримувати його у хорошому стані. Також зберігайте пристрій у сухому та прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів.

Вирішення частих проблем

Якщо у вас виникли проблеми з використанням Voopoo Drag E60, ознайомтеся з інструкціями щодо вирішення типових ситуацій. У разі витоку рідини або проблем із запуском пристрою зверніться до посібника користувача.

Безпека використання

Дотримуйтесь всіх рекомендацій щодо безпеки при використанні електронної сигарети. Зберігайте її у недоступному для дітей місці та уникайте впливу високих температур.

Висновок

Voopoo Drag E60 є відмінним пристроєм для тих, хто шукає альтернативу традиційним сигаретам. Використовуючи цю електронну сигарету з дотриманням усіх рекомендацій, ви можете насолоджуватися нікотином без шкоди здоров'ю.

Унікальні FAQ

Як часто потрібно міняти випарник у Voopoo Drag E60?

Рекомендується змінювати випарник кожні 1-2 тижні залежно від інтенсивності використання.

Чи можу я використовувати звичайну рідину без нікотину?

Так, Voopoo Drag E60 підходить для використання з рідинами з різною концентрацією нікотину.

Чи можу я заряджати пристрій від комп'ютера?

Так, ви можете використовувати кабель USB для заряджання від комп'ютера або іншого пристрою.

Як довго триває повна заряджання Voopoo Drag E60?

Повна зарядка займає близько 2-3 годин.

Чи можу я курити Voopoo Drag E60 у громадських місцях?

Слід дотримуватись правил та обмежень, що діють у вашому регіоні, щодо куріння електронних сигарет у громадських місцях.

Коментарі