Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою Voopoo V Thru Pro

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 24.09.2023 15:16:36
 Перевірено

Електронна сигарета Voopoo V Thru Pro - це чудовий пристрій для тих, хто хоче кинути курити традиційні сигарети і перейти на здоровіший спосіб задоволення нікотинової залежності. Цей пристрій компактний, легкий і простий у використанні. Давайте розберемося, як почати користуватися цією електронною сигаретою.

Заряджання пристрою

Перед використанням Voopoo V Thru Pro переконайтеся, що пристрій повністю заряджено. Для цього підключіть мікро-USB кабель до пристрою та зарядного пристрою. Зачекайте, доки індикатор заряду не покаже повністю заряджений стан.

Заповнення бака

Voopoo V Thru Pro оснащена знімним баком, який необхідно заповнити рідиною для вейпінгу. Відкрийте кришку бака і обережно налийте рідину, уникаючи потрапляння її в центральний повітряний потік. Переконайтеся, що бак заповнений до рівня, вказаного на пристрої.

Увімкнення пристрою

Щоб увімкнути Voopoo V Thru Pro, натисніть кнопку увімкнення п'ять разів поспіль. Ви відчуєте вібрацію, і на дисплеї з'явиться інформація про заряд батареї та режим роботи. Пристрій готовий до використання.

Налаштування потужності

Voopoo V Thru Pro дозволяє налаштовувати потужність вейпінгу залежно від ваших уподобань. Для цього використовуйте кнопки збільшення та зменшення потужності на пристрої. Виберіть оптимальну потужність, яка вам підходить.

Вдих і видих

Тепер, коли ваш пристрій готовий, прикладіть його до губ і почніть вдихати. Поступово збільшуйте інтенсивність вдиху, щоб отримати максимальний смак та хмару пари. Після цього робіть видих і насолоджуйтесь процесом вейпінгу.

Догляд та обслуговування

Щоб ваша електронна сигарета Voopoo V Thru Pro служила вам довго та надійно, регулярно чистіть її та змінюйте випарні котушки. Це допоможе підтримувати якість пари на найвищому рівні.

Висновок

Voopoo V Thru Pro - це чудовий пристрій для тих, хто хоче перейти на вейпінг та залишити в минулому традиційні сигарети. Дотримуючись простих кроків, описаних у цій статті, ви зможете насолоджуватися відмінним смаком та хмарою пари, не шкодячи своєму здоров'ю.

Поширені запитання.

Як часто потрібно міняти випарні котушки?

Рекомендується змінювати котушки випарні кожні 1-2 тижні, в залежності від інтенсивності використання.

Чи можу я використовувати будь-яку рідину для вейпінгу?

Так, ви можете використовувати більшість рідин, призначених для vaping, але переконайтеся, що вони підходять для вашого пристрою.

Як довго триває заряджання батареї Voopoo V Thru Pro?

Час заряджання залежить від поточного рівня розряду батареї, але зазвичай вона займає близько 1-2 годин.

Чи можу я курити Voopoo V Thru Pro у громадських місцях?

Правила куріння у громадських місцях можуть різнитися у різних регіонах, тому рекомендується дізнатися про місцеві закони.

Як зберегти довговічність пристрою Voopoo V Thru Pro?

Щоб продовжити термін служби пристрою, уникайте перегріву та механічних пошкоджень, а також дотримуйтесь рекомендацій виробника з обслуговування.

Коментарі