Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як користуватися електронною сигаретою Xros 3

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 19.09.2023 16:32:20
 Перевірено

Перед використанням необхідно добре розуміти пристрій. Xros 3 складається з декількох основних компонентів, включаючи батарейний модуль, картридж та зарядний пристрій. Перед першим збиранням переконайтеся, що пристрій повністю заряджений.

Заповнення картриджа

Наступним кроком буде заповнення картриджа вашої електронної сигарети. Відкрийте картридж і обережно наповніть його вашим улюбленим вейп-рідинкою. Переконайтеся, що ви не переповнюєте картридж і слідкуйте за тим, щоб рідина не потрапила у вентиляційні отвори.

Увімкнення та вимкнення

Щоб увімкнути пристрій, натисніть кнопку живлення п'ять разів швидко. Тепер ваша цигарка готова до використання. Щоб вимкнути, виконайте ту ж саму послідовність натискань.

Як вдихати та налаштовувати Xros 3

Вибір режиму потужності

Xros 3 надає кілька режимів потужності, які дозволяють настроювати інтенсивність пари. Перемикання між режимами здійснюється одноразовим натисканням кнопки живлення. Вивчіть, який режим відповідає вашим уподобанням.

Вдихання та обслуговування

Щоб отримати найкращий смак та пару, вдихайте повільно та глибоко. При необхідності ви можете чистити сигарету, видаляючи конденсат та залишки рідини. Регулярне обслуговування допоможе зберегти якість ваших вейпінг-сесій.

Безпека та догляд

Заряджання батареї

Не забувайте про правила безпеки під час заряджання батареї. Використовуйте лише оригінальний зарядний пристрій та не залишайте пристрій підключеним до мережі на ніч.

Зберігання та транспортування

Для запобігання пошкодженню та витоку рідини зберігайте свою електронну сигарету вертикально. Під час транспортування використовуйте спеціальні чохли або кейси.

Висновок

З електронною сигаретою Xros 3 ви отримаєте задоволення від вейпінгу з мінімумом зусиль. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб налаштувати пристрій та насолоджуватися якісною парою. Не забувайте про заходи безпеки та догляд за пристроєм.

Поширені запитання

Як довго триває заряджання батареї Xros 3?

Заряджання батареї Xros 3 займає приблизно 1-1,5 години.

Як часто потрібно міняти картридж?

Частота заміни картриджа залежить від інтенсивності використання, але в середньому картридж потрібно міняти кожні 1-2 тижні.

Чи можу я використовувати інші вейп-рідини з Xros 3?

Так, ви можете використовувати різні вейп-рідини, але переконайтеся, що вони підходять для цього пристрою.

Який режим потужності краще вибрати для початку?

Для початку рекомендується почати з найменшої потужності та поступово збільшувати її, виходячи з ваших уподобань.

Чи можу я використовувати Xros 3, якщо я новачок у вейпінгу?

Так, Xros 3 підходить як для новачків, так і досвідчених користувачів. Однак новачкам рекомендується ознайомитись з основами вейпінгу перед початком використання.

Коментарі