Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як увімкнути електронну сигарету Vaporesso XROS 2

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 15.09.2023 16:07:20
 Перевірено
Перед початком використання Vaporesso XROS 2 вам потрібно буде розібрати пристрій. Це важливо для заправки та обслуговування.
Від'єднайте бак від батареї

Спершу акуратно від'єднайте бак (резервуар) від батареї. Для цього необхідно докласти невеликого зусилля та акуратно повернути бак проти годинникової стрілки.

Вийміть котушку

Після зняття бака вийміть котушку. Це дозволить вам легко замінити її за потреби. Котушка - ключовий елемент у процесі вейпінгу, так що будьте обережні під час її вилучення.

Заправлення бака

Тепер, коли ви розібрали пристрій, заповніть бак вашої Vaporesso XROS 2.

Відкрийте верхню кришку бака

Бак зазвичай має верхню кришку, яку потрібно відкрити, щоб заправити його. Обережно підніміть верхню кришку та переконайтеся, що вона повністю розкрита.

Заповніть бак рідиною

За допомогою піпетки або флакона з рідиною для вейпінгу акуратно заповніть бак. Зазвичай у баку є маркування, що вказують на рівень рідини. Не переповнюйте бак, щоб уникнути розливу.

Закрийте кришку бака

Після заправлення бака обережно закрийте верхню кришку. Переконайтеся, що вона надійно зафіксована.

Увімкнення пристрою

Тепер, коли ваша Vaporesso XROS 2 готова до використання, включимо її.

П'ять натискань на кнопку увімкнення

На боці пристрою розташована кнопка включення. Щоб увімкнути пристрій, виконайте п'ять швидких натискань на цю кнопку. Це активує електронну сигарету.

Налаштування потужності

Після увімкнення пристрою ви можете налаштувати потужність вейпінгу. Зазвичай це робиться за допомогою кнопок батареї. Підберіть оптимальну потужність відповідно до ваших уподобань.

Початок вейпінгу

Тепер у вас все готове для початку вейпінгу. Просто прикладіть пристрій до губ, натисніть кнопку включення і вдихніть пару. Насолоджуйтесь смаком та хмарами пара!

Висновок

Увімкнення електронної сигарети Vaporesso XROS 2 - це простий процес, який може зробити ваш досвід вейпінгу приємнішим. Виконуйте наші інструкції, і ви будете насолоджуватися цим відмінним пристроєм в повній мірі.

Часті питання (FAQ)

Як часто потрібно міняти котушку?

Як правило, котушку слід міняти кожні 1-2 тижні залежно від інтенсивності використання.

Чи можна використовувати звичайну рідину для вейпінгу?

Так, можна використовувати звичайну рідину, але рекомендується використовувати рідину спеціально призначену для вейпінгу.

Як очистити пристрій?

Пристрій можна очистити, розбираючи його та промиваючи деталі під теплою водою. Після цього дайте всім деталям добре висохнути перед збиранням.

Чи можу я змінювати смак рідини частіше?

Так, ви можете змінювати смак рідини в баку при кожній заправці, якщо це задовольняє ваші уподобання.

Як дізнатись, коли потрібно зарядити батарею?

Батарея Vaporesso XROS 2 має індикатор заряду. Коли рівень заряду стає низьким, індикатор сповістить вас, і ви зможете зарядити пристрій за допомогою кабелю USB.

Коментарі