Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як відкрити електронну сигарету VOOPOO DRAG X Plus Pod Mod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 18.11.2023 18:38:34
 Перевірено

Електронна сигарета VOOPOO DRAG X Plus Mod Mod Kit - це потужна та багатофункціональна електронна сигарета, яка призначена для тугої сигаретної затяжки. Пристрій має вбудований акумулятор ємністю 5000 мАг, що дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Для роботи пристрою використовується чіп GENE.TT, який забезпечує стабільну роботу та точне керування потужністю.

Щоб відкрити електронну сигарету VOOPOO DRAG X Plus Pod Mod Kit, виконайте такі дії:

Інструкція з відкриття

Увімкніть пристрій, натиснувши кнопку Fire 5 разів.

Поверніть пристрій на 180 градусів.

Підніміть картридж і зніміть його з батареї.

Кнопка Fire

Кнопка Fire використовується для увімкнення та вимикання пристрою, а також для активації ширяння. Щоб увімкнути пристрій, натисніть кнопку Fire 5 разів. На дисплеї пристрою з'явиться рівень заряду акумулятора, опір випарника та кількість затягувань. Щоб вимкнути пристрій, натисніть кнопку Fire 5 разів.

Поворот пристрою

Щоб відкрити пристрій, потрібно повернути його на 180 градусів. Для цього візьміть пристрій за батарейний блок і поверніть його праворуч або ліворуч. Ви почуєте клацання, яке сигналізує про те, що картридж від'єднався від батарейного блоку.

Зняття картриджа

Після того, як ви повернете пристрій на 180 градусів, картридж легко від'єднуватиметься від батарейного блоку. Просто підніміть картридж нагору, і він вийде з магнітного кріплення.

Інструкція із закриття

Щоб закрити електронну сигарету VOOPOO DRAG X Plus Pod Mod Kit, виконайте такі дії:

Вставте картридж на батарейний блок. Акуратно вставте картридж у батарейний блок, доки він не зафіксується на місці.

Поверніть пристрій на 180 градусів.

Вимкніть пристрій, натиснувши кнопку Fire 5 разів.

Встановлення картриджа

Щоб встановити картридж на батарейний блок, акуратно вставте його в батарейний блок, доки він не зафіксується на місці. Ви почуєте клацання, яке сигналізує про те, що картридж надійно закріплений.

Поворот пристрою

Після встановлення картриджа на батарейний блок поверніть пристрій на 180 градусів. Це допоможе переконатися, що картридж надійно закріплений.

Вимкнення пристрою

Щоб вимкнути пристрій, натисніть кнопку Fire 5 разів.

Додаткові поради

Не намагайтеся відкрити пристрій за допомогою сили. Якщо картридж не відривається легко, натисніть кнопку Fire, щоб вимкнути пристрій, а потім спробуйте знову.

Не допускайте потрапляння рідини на друковану плату. Це може призвести до пошкодження пристрою.

Якщо ви не використовуєте пристрій протягом тривалого часу, рекомендується зберігати його у сухому та прохолодному місці.

Висновок

Електронна сигарета VOOPOO DRAG X Plus Mod Kit - це просте у використанні девайс, який не вимагає особливих навичок для відкриття. Просто дотримуйтесь інструкцій, наведених вище, і ви зможете легко відкрити та закрити пристрій.

Коментарі