Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як вилити жижу

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 09.07.2023 14:50:46
 Перевірено

Покрокова інструкція

Виконуйте цю покрокову інструкцію для безпечного та ефективного виливання рідини з електронної сигарети:

Крок 1: Підготовка

Перед початком процесу переконайтеся, що у вас є всі необхідні матеріали:

  • Паперові або вологі серветки для очищення та сушіння пристрою.
  • Порожня ємність або флакон для збирання вилитої рідини.

Крок 2: Відкручування бака або картриджа

Обережно відкрутіть бак або картридж від електронної сигарети. Залежно від моделі, це може зажадати деякого обертання у певному напрямку або відкручування у протилежному годинниковій стрілці. Будьте обережні, щоб не розлити рідину та не пошкодити пристрій.

Крок 3: Збір рідини

Підтримуючи бак або картридж над порожньою ємністю або флаконом, обережно переверніть пристрій, щоб вилити рідину . Дозвольте рідини вільно стікати у вибрану ємність. Будьте обережні та уникайте розливу рідини на руки або поверхні.

Крок 4: Очищення та сушіння

Після виливання рідини використовуйте паперові або вологі серветки для ретельного очищення бака або картриджа. Переконайтеся, що всі залишки рідини видалені, щоб запобігти змішуванню різних смаків або типів рідини . Після цього сухою серветкою ретельно протріть бак або картридж, щоб видалити вологу.

Крок 5: Складання пристрою

Після того, як бак або картридж повністю очищені та висохли, акуратно закрутіть їх назад на вашу електронну сигарету. Переконайтеся, що вони надійно закріплені, але не перетягуйте занадто сильно, щоб уникнути пошкодження різьблення.

Висновок

Виливання рідини з електронної сигарети – важливий процес для підтримання чистоти та ефективності пристрою. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції для безпечного та ефективного виливання рідини. Пам'ятайте про обережність та акуратність, щоб уникнути розливу та пошкодження вашого пристрою.

Коментарі