Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як витягти картридж електронної сигарети Smok Novo 2 Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 24.12.2023 14:12:33
 Перевірено

Перед тим, як дістати картридж, переконайтеся, що пристрій вимкнено і не заряджається. Це допоможе запобігти випадковому спрацюванню пристрою та пошкодженню картриджа. Також переконайтеся, що у вас є під рукою новий картридж, заповнений рідиною. Це необхідно для того, щоб ви могли відразу замінити старий картридж і продовжити насолоджуватися vapingом.

Знайдіть кнопку вилучення картриджа

На бічній поверхні батарейного блоку Smok Novo 2 Pod Kit розташована невелика кнопки. Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд. Кнопка виймання картриджа може бути прихована під декоративною наклейкою. Якщо ви не можете знайти кнопку, зверніться до посібника користувача.

Вийміть картридж

Картридж повинен трохи висунутися з пристрою. Акуратно потягніть за нього, щоб повністю витягти його з пристрою. Якщо картридж погано висувається з пристрою, спробуйте підчепити його нігтем або іншим гострим предметом. Однак будьте обережні, щоб не пошкодити картридж.

Встановіть новий картридж

Обережно вставте новий картридж у пристрій до клацання. Переконайтеся, що картридж правильно вставлено, інакше пристрій може працювати неправильно.

Додаткові поради

Щоб продовжити термін служби картриджа, не допускайте його повного спустошення. Якщо картридж повністю спустошиться, випарник може бути пошкоджений.

Якщо ви використовуєте рідину з високим вмістом нікотину, рекомендується використовувати рукавички для захисту рук.

Зберігайте картриджі для електронної сигарети у прохолодному та темному місці. Це допоможе запобігти вивітрюванню рідини та погіршенню смаку.

Висновок

Вилучення картриджа з електронної сигарети Smok Novo 2 Pod Kit не є нічого складного. Дотримуючись цих простих інструкцій, ви зможете легко замінити картридж і продовжити насолоджуватися vapingом.

Коментарі