Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як витягти картридж електронної сигарети Vaporesso Luxe Q Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 24.11.2023 17:26:30
 Перевірено

Vaporesso Luxe Q Pod Kit – це популярна електронна сигарета, яка використовує змінні картриджі. Заміна картриджа в цій електронній сигареті проста і займає лише кілька хвилин.

Інструкція

Підготуйте новий картридж. Зніміть захисну наклейку з нижньої частини картриджа.

Від'єднайте акумулятор від електронної сигарети. Натисніть на клямку та посуньте акумуляторну батарею убік.

Акуратно натисніть на картридж і посуньте його убік. Картридж повинен легко від'єднатися від акумулятора.

Вставте новий картридж в акумулятор. Акуратно вставте картридж в акумулятор і посуньте його убік, доки він не зафіксується.

Увімкніть акумулятор. Натисніть кнопку живлення п'ять разів швидко.

Поради

Перед встановленням нового картриджа обов'язково видаліть захисну наклейку з нижньої частини картриджа. Це дозволить рідини вільно циркулювати у випарнику.

Обережно натисніть на картридж під час встановлення. Не докладайте занадто великих зусиль, щоб не пошкодити картридж або акумулятор.

Якщо ви використовуєте новий картридж вперше, дайте йому просочитись рідиною протягом 10-15 хвилин перед використанням. Це допоможе уникнути сухого горіння.

Заміна картриджа в електронній сигареті Vaporesso Luxe Q Pod Kit це проста процедура, яка займає всього кілька хвилин. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете швидко та легко замінити картридж у своїй електронній сигареті.

Пояснення

Щоб отримати картридж з електронної сигарети Vaporesso Luxe Q Pod Kit, необхідно виконати такі дії:

Підготуйте новий картридж. Зніміть захисну наклейку з нижньої частини картриджа. Захисна наклейка запобігає потраплянню рідини у випарник, доки картридж не буде встановлений в акумуляторну батарею.

Від'єднайте акумулятор від електронної сигарети. Для цього натисніть на клямку та посуньте акумуляторну батарею убік. Акумуляторна батарея кріпиться до електронної сигарети за допомогою магнітів.

Акуратно натисніть на картридж і посуньте його убік. Картридж повинен легко від'єднатися від акумулятора. Для цього необхідно докласти невеликого зусилля.

Вставте новий картридж в акумулятор. Акуратно вставте картридж в акумулятор і посуньте його убік, доки він не зафіксується. Картридж повинен щільно прилягати до акумулятора.

Увімкніть акумулятор. Для цього натисніть кнопку живлення п'ять разів швидко.

Якщо ви використовуєте новий картридж вперше, дайте йому просочитись рідиною протягом 10-15 хвилин перед використанням. Це допоможе уникнути сухого горіння, яке може призвести до пошкодження випарника.

Коментарі