Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як залити жижу в електронну цигарку Lost Vape Ursa Nano Pro

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 05.12.2023 17:48:05
 Перевірено

Як залити жижу в електронну цигарку Lost Vape Ursa Nano Pro

Підготуйте все необхідне

Перш ніж почати, вам знадобляться такі предмети:

Рідина для електронних сигарет

Піпетка чи шприц

Чиста тканина

Відкрийте картридж

Щоб відкрити картридж, натисніть та утримуйте клямку на боці картриджа.

Залийте рідину в картридж

Використовуйте піпетку або шприц, щоб акуратно залити рідину в картридж. Рідина повинна сягати краю отвору.

Важливі поради

Не переповнюйте картридж рідиною. Це може призвести до протікання.

Якщо ви переповните картридж, рідина може витекти з отвору для заправки або отворів у випарнику. Це може призвести до пошкодження електронної сигарети та одягу.

Щоб уникнути переповнення картриджа, слідкуйте за тим, щоб рідина не доходила до краю отвору. Ви також можете використовувати піпетку або шприц з тонким наконечником, щоб більш точно контролювати кількість рідини, що заливається.

Використовуйте лише рідини для електронних сигарет, призначені для використання у таких пристроях. Рідина для електронних сигарет містить різні інгредієнти, які можуть бути шкідливими для здоров'я, якщо вони не використовуються за призначенням.

Рідини для електронних сигарет, призначені для використання в пристроях типу pod, зазвичай містять менше нікотину та інших шкідливих речовин, ніж рідини для електронних сигарет, призначені для використання більш потужних пристроях.

Зберігайте рідини для електронних сигарет у недоступному для дітей та тваринному місці. Рідина для електронних сигарет містить нікотин, який є токсичною речовиною. Якщо рідина для електронних сигарет потрапить в організм дитини або тварини, це може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям.

Зберігайте рідини для електронних сигарет у закритій тарі в недоступному для дітей та тваринному місці.

Закрийте картридж

Закрийте картридж, поєднавши його краї та натиснувши на клямку.

Дайте рідині просочитися

Після того, як ви залили рідину в картридж, дайте їй просочитися протягом 10-15 хвилин. Це дозволить вам повністю ввібрати рідину і забезпечить вам найкращий смак.

Якщо ви не дасте рідини просочитися протягом достатнього часу, ви можете отримати сухий чи поганий смак.

Додаткові поради

Якщо ви використовуєте нову рідину, дайте їй просочитися протягом тривалого часу, наприклад, протягом 30 хвилин або більше. Це дозволить рідині повністю розкрити свій смак.

Якщо ви використовуєте рідину з високим вмістом нікотину, дайте їй просочитися протягом короткого часу, наприклад, протягом 5-10 хвилин. Це допоможе зменшити кількість нікотину, яку ви отримуєте при першій затяжці.

Якщо ви бачите, що рідина протікає з картриджа, припиніть використання електронної сигарети та замініть картридж. Протікання може бути викликано пошкодженням картриджа, випарника або пристрою.

Висновок

Ось і все, що потрібно знати про те, як залити жижу в електронну сигарету Lost Vape Ursa Nano Pro. Дотримуючись цих простих інструкцій, ви зможете безпечно та ефективно використовувати свою електронну сигарету.

Коментарі