Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як заправити картридж електронної сигарети Lost Vape Ursa Nano Art

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 05.12.2023 18:30:59
 Перевірено

Електронна сигарета Lost Vape Ursa Nano Art – це компактна та стильна POD-система, яка користується великою популярністю у вейперів. Щоб використати цю електронну сигарету, необхідно заповнити картридж рідиною для вейпінгу.

Підготуйте все необхідне

Щоб заповнити картридж, вам знадобиться:

Електронна сигарета Lost Vape Ursa Nano Art

Рідина для вейпінгу

Флакон із рідиною для вейпінгу

Паперова серветка чи тканина

Очистіть силіконову заглушку

Зніміть акуратно силіконову заглушку з картриджа. Використовуйте паперову серветку або тканину, щоб очистити заглушку від будь-яких забруднень. Це допоможе запобігти попаданню частинок сміття в рідину.

Наповніть картридж рідиною

Для заповнення картриджа використовуйте флакон з рідиною для вейпінгу. Наповніть картридж до позначки, вказаної на корпусі картриджа. Будьте обережні, щоб не переповнити картридж.

Закрийте силіконову заглушку

Обережно встановіть силіконову заглушку на місце.

Дайте рідині настоятися

Перед використанням електронної сигарети дайте настоятися рідині протягом декількох хвилин, щоб вона рівномірно розподілилася по всій поверхні вати.

Додаткові поради

Використовуйте лише рідини для вейпінгу, які призначені для використання в POD-системах.

Не використовуйте рідини з високим вмістом нікотину, якщо ви новачок у вейпінгу.

Якщо рідина витікає з картриджа, негайно замініть її.

Особливості заправлення картриджа

Картридж електронної сигарети Lost Vape Ursa Nano Art має бічну заправку. Щоб заповнити картридж, необхідно зняти силіконову заглушку, розташовану на боці картриджа. Потім, використовуючи флакон з рідиною для вейпінгу, акуратно залийте рідину в картридж до позначки, вказаної на корпусі картриджа. Після цього встановіть силіконову заглушку на місце.

Час настоювання рідини

Перед використанням електронної сигарети необхідно дати настоятися рідині протягом декількох хвилин. Це необхідно для того, щоб рідина рівномірно розподілилася по всій поверхні вати. Якщо ви не дасте рідині настоятися, ви можете отримати суху або несмачну пару.

Безпека

Не використовуйте електронну сигарету в місцях, де куріння заборонено. Не використовуйте електронну сигарету поблизу дітей та свійських тварин. Не використовуйте електронну сигарету під час заряджання. Не використовуйте електронну сигарету, якщо вона пошкоджена.

Висновок

Тепер ви знаєте, як заповнити картридж електронної сигарети Lost Vape Ursa Nano Art. Дотримуючись цих простих інструкцій, ви зможете уникнути пошкоджень пристрою та забезпечити його правильну роботу.

Коментарі