Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як заправити картридж електронної сигарети Smok Nord PRO Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 15.12.2023 15:43:07
 Перевірено

Електронна сигарета Smok Nord PRO Pod Kit використовує змінний картридж, який необхідно заправляти рідиною для ширяння. Рідина для ширяння містить гліцерин, пропіленгліколь, нікотин та ароматизатори. Гліцерин і пропіленгліколь забезпечують формування пари, нікотин дає відчуття задоволення, а ароматизатори надають рідині смаку.

Підготовка

Перед заправкою картриджа необхідно виконати такі дії:

Забезпечте безпеку. Вимкніть пристрій від заряджання та переконайтеся, що він не підключений до комп'ютера або іншого пристрою. Рідина для ширяння може бути горючою, тому важливо дотримуватися запобіжних заходів.

Підготуйте рідину. Використовуйте лише рідини для електронних сигарет, призначені для заправки POD-систем. Ці рідини мають більш високу в'язкість, ніж рідини для класичних електронних сигарет, що запобігає їх випаровування та протіканню.

Заправка

Знайдіть заправний отвір на картриджі. Він розташований на боці картриджа. Заправний отвір має невеликий виступ, який спрощує його пошук.

Акуратно вставте носик флакона з рідиною для ширяння в заправний отвір. Робіть це повільно та обережно, щоб не пролити рідину.

Залийте рідину в картридж до верхньої позначки, вказаної на внутрішній стороні картриджа. Не заливайте рідину вище зазначеної позначки, щоб уникнути протікання.

Акуратно видаліть носик флакона із заправного отвору.

Дайте рідині вбратися у випарник. Це триватиме близько 10-15 хвилин.

Вставте картридж у батарейний блок. Для цього поєднайте пази на картриджі та батарейному блоці та натисніть до клацання.

Додаткові поради

Не заливайте рідину в картридж, коли він встановлений у пристрої. Рідина може потрапити у випарник і призвести до його пошкодження.

Не заливайте рідину в картридж, якщо він гарячий. Рідина може закипіти і викликати опік.

Висновок

Тепер ви знаєте, як заправити картридж електронної сигарети Smok Nord PRO Pod Kit. Дотримуючись цих інструкцій, ви зможете легко та безпечно заправити картридж та насолоджуватися смачною парою.

Коментарі