Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна цигарка Smok Novo X Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 21.12.2023 16:53:56
 Перевірено

Електронна сигарета Smok Novo X Pod Kit оснащена вбудованим акумулятором ємністю 800 мАг. Час заряджання акумулятора становить близько 90 хвилин. Щоб зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася, необхідно звернути увагу на індикатор заряду.

Індикатор заряду

Індикатор заряду розташований на бічній поверхні батарейного блоку. Він є світлодіодним індикатором, який світиться червоним кольором, коли акумулятор розряджений, помаранчевим кольором, коли акумулятор заряджається, і зеленим кольором, коли акумулятор повністю заряджений.

Як зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася

Щоб зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася, необхідно дочекатися, поки індикатор заряду загориться зеленим світлом. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Додаткові поради

Не використовуйте електронну сигарету, якщо вона не заряджена. Це може призвести до пошкодження пристрою.

Не залишайте електронну сигарету, підключену до зарядного пристрою на ніч. Це може призвести до перегріву та пошкодження пристрою.

Зберігайте електронну сигарету в недоступному для дітей місці.

Використовуйте лише зарядний пристрій, зазначений в інструкції до пристрою. Використання несумісного зарядного пристрою може призвести до пошкодження пристрою.

Не залишайте пристрій підключеним до зарядного пристрою на ніч. Це може призвести до перегріву пристрою та його пошкодження.< /span>

Якщо ви помітили, що індикатор заряду блимає червоним кольором, це означає, що пристрій перегрівається. У цьому випадку необхідно відключити пристрій від зарядного пристрою і дати йому охолонути.

Висновок

Зрозуміти, що електронна сигарета Smok Novo X Pod Kit зарядилася, дуже просто. Потрібно дочекатися, поки індикатор заряду світиться зеленим. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Коментарі