Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Lost Vape Orion Mini Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 08.12.2023 14:51:44
 Перевірено

Електронна сигарета Lost Vape Orion Mini Pod Kit має вбудований акумулятор ємністю 800 мАг. Час заряджання акумулятора становить близько 60 хвилин. У цій статті ми розповімо, як зрозуміти, що акумулятор зарядився, а також дамо додаткові поради щодо догляду за акумулятором.

Індикація заряду

На корпусі електронної сигарети "Lost Vape Orion Mini Pod Kit" розташований світлодіодний індикатор заряду. Колір індикатора змінюється залежно від рівня заряду акумулятора.

Червоний – акумулятор розряджений.

Синій акумулятор заряджений на 50-75%.

Зелений – акумулятор заряджений на 75-100%.

Індикація помилок

Якщо акумулятор розряджено до критичного рівня, індикатор заряду почне блимати червоним. Якщо при підключенні до зарядного пристрою індикатор заряду не спалахує, можливо, виникла помилка. У цьому випадку зверніться до виробника або до сервісного центру.

Не використовуйте електронну сигарету, коли акумулятор розряджений

Акумулятор електронної сигарети – це витратний матеріал, який згодом зношується. Якщо ви помітили, що акумулятор розряджається швидше, ніж раніше, або починає блимати червоним, навіть коли ви щойно його зарядили, можливо, настав час замінити акумулятор.

Не залишайте електронну сигарету на зарядці надовго

Якщо ви залишатимете електронну сигарету на зарядці на ніч, це може призвести до перегріву акумулятора і навіть до займання. Тому не залишайте електронну сигарету на зарядці без нагляду.

Не зберігайте акумулятор в екстремальних умовах (температура, вологість)

Акумулятор електронної сигарети чутливий до екстремальних умов. Не зберігайте акумулятор у місцях із високою температурою чи вологістю.

Висновок

Дотримуючись наших порад, ви зможете продовжити термін служби акумулятора електронної сигарети Lost Vape Orion Mini Pod Kit і уникнути проблем із зарядкою.

Коментарі