Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета SMOK Novo 3 Pod System Kit 25W 800

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 22.12.2023 14:21:04
 Перевірено

Електронна сигарета SMOK Novo 3 Pod System Kit оснащена вбудованим акумулятором ємністю 800 мАг. Час заряджання акумулятора становить близько 90 хвилин.

Щоб зрозуміти, що електронна сигарета SMOK Novo 3 Pod System Kit зарядилася, необхідно звернути увагу на індикатор заряду.

Індикатор заряду

Індикатор заряду розташований на бічній поверхні батарейного блоку. Він є світлодіодним індикатором, який світиться червоним кольором, коли акумулятор розряджений, помаранчевим кольором, коли акумулятор заряджається, і зеленим кольором, коли акумулятор повністю заряджений.

Як зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася

Щоб зрозуміти, що електронна сигарета SMOK Novo 3 Pod System Kit зарядилася, необхідно дочекатися, поки індикатор заряду загориться зеленим світлом. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Додаткові поради

Не використовуйте електронну сигарету, якщо вона не заряджена. Це може призвести до пошкодження пристрою.

Не залишайте електронну сигарету, підключену до зарядного пристрою на ніч. Це може призвести до перегріву та пошкодження пристрою.

Зберігайте електронну сигарету в недоступному для дітей місці.

Якщо індикатор заряду не світиться, це означає, що акумулятор повністю розряджений. У цьому випадку необхідно підключити пристрій до зарядного пристрою.

Якщо індикатор заряду світиться червоним, це означає, що акумулятор розряджений або заряджання не почалося. У цьому випадку також необхідно підключити пристрій до зарядного пристрою.

Висновок

Зрозуміти, що електронна сигарета SMOK Novo 3 Pod System Kit зарядилася дуже просто. Потрібно дочекатися, поки індикатор заряду світиться зеленим. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Коментарі