Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Smok Novo 4 Mini Pod Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 22.12.2023 14:51:27
 Перевірено

Індикатор заряджання розташований на нижній частині пристрою, поруч із портом USB Type-C. Він складається із трьох світлодіодних індикаторів, розташованих у ряд.

Зелений індикатор

Зелений індикатор вказує на те, що акумулятор заряджений більш ніж на 70%. Коли всі три індикатори світяться зеленим, акумулятор повністю заряджений.

Жовтий індикатор

Жовтий індикатор вказує на те, що акумулятор заряджений від 30 до 70%.

Червоний індикатор

Червоний індикатор вказує на те, що акумулятор заряджений менш ніж на 30%. Якщо індикатор блимає червоним, це означає, що акумулятор розряджений і потребує заряджання.

Інші ознаки

Крім індикатора заряду, є й інші ознаки того, що акумулятор зарядився. Наприклад, пристрій буде працювати у звичайному режимі, без переривань та зниження потужності. Ви також зможете зробити більше затягувань, перш ніж акумулятор розрядиться.

Заряджання акумулятора

Щоб зарядити акумулятор електронної сигарети Smok Novo 4 Mini Pod Kit, необхідно підключити пристрій до зарядного пристрою за допомогою кабелю USB Type-C, що додається. Час заряджання акумулятора становить близько 45 хвилин.

Поради щодо зарядки

Ось кілька порад щодо зарядки електронної сигарети Smok Novo 4 Mini Pod Kit:

Використовуйте лише оригінальний зарядний пристрій. Оригінальний зарядний пристрій має правильні характеристики та безпечно зарядить ваш акумулятор.

Не залишайте пристрій підключеним до зарядного пристрою на ніч. Це може призвести до перегріву акумулятора та навіть до пожежі.

Не використовуйте пристрій під час заряджання. Це може призвести до пошкодження пристрою або акумулятора.

Висновок

Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Smok Novo 4 Mini Pod Kit. Дотримуючись простих інструкцій та порад, ви зможете безпечно та ефективно заряджати свою електронну сигарету та насолоджуватися вейпінгом.

Коментарі