Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета SMOK Novo 4 Pod Kit 800 мАг

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 21.12.2023 16:28:04
 Перевірено

Електронна сигарета SMOK Novo 4 Pod Kit 800 мАч оснащена вбудованим акумулятором ємністю 800 мАг. Час заряджання акумулятора становить близько 90 хвилин. Щоб зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася, необхідно звернути увагу на індикатор заряду.

Індикатор заряду

Індикатор заряду знаходиться на передній панелі пристрою. Він є невеликим світлодіодним екраном, на якому відображаються такі дані:

Рівень заряду акумулятора

Виставлена потужність

Опір випарника

Рівень заряду акумулятора

Рівень заряду акумулятора відображається у вигляді відсотка. Коли акумулятор повністю заряджений, індикатор світиться зеленим. Коли акумулятор розряджений, індикатор світиться червоним.

Виставлена потужність

Виставлена потужність відображається у вигляді числа. Ви можете налаштувати потужність пристрою, натиснувши кнопку живлення 2-3 рази.

Опір випарника

Опір випарника відображається у вигляді числа. Ви можете дізнатися опір випарника, який встановлений у пристрої, подивившись на його упаковку.

Як зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася

Щоб зрозуміти, що електронна сигарета зарядилася, необхідно дочекатися, поки індикатор заряду засвітиться зеленим світлом. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Додаткові поради

Не використовуйте електронну сигарету, якщо вона не заряджена. Це може призвести до пошкодження пристрою.

Не залишайте електронну сигарету, підключену до зарядного пристрою на ніч. Це може призвести до перегріву та пошкодження пристрою.

Зберігайте електронну сигарету в недоступному для дітей місці.

Висновок

Зрозуміти, що електронна сигарета SMOK Novo 4 Pod Kit 800 мАг зарядилася, дуже просто. Потрібно дочекатися, поки індикатор заряду світиться зеленим. Це означає, що акумулятор повністю заряджений та готовий до використання.

Коментарі