Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Smok Novo 5 Kit

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 13.12.2023 16:25:44
 Перевірено

Електронна сигарета Smok Novo 5 Kit оснащена світлодіодним індикатором заряду, який розташований на нижній частині пристрою. Індикатор має три кольори:

Зелений - акумулятор заряджений більш ніж на 70%.

Помаранчевий - акумулятор заряджений від 30% до 70%.

Червоний - акумулятор заряджений менш ніж на 30%.

Як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета

Щоб зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Smok Novo 5 Kit, необхідно звернути увагу на колір індикатора заряду. Якщо індикатор горить зеленим, акумулятор заряджений більш ніж на 70% і готовий до використання. Якщо індикатор світиться помаранчевим, акумулятор заряджено від 30% до 70%. Якщо індикатор горить червоним, акумулятор заряджений менш ніж на 30% і потребує заряджання.

Заряджання

Smok Novo 5 Kit заряджається від нуля до 100% за 60-70 хвилин. Щоб зарядити пристрій, необхідно підключити кабель до USB-порту на нижній частині пристрою та до джерела живлення.

Додаткові поради

Для продовження терміну служби акумулятора рекомендується заряджати пристрій, доки індикатор заряду не згасне. Не допускайте повного розряду акумулятора.

Повний розряд акумулятора може призвести до його передчасного зношування. Тому, якщо ви помітили, що індикатор заряду блимає червоним кольором, то рекомендується якнайшвидше зарядити пристрій.

Не використовуйте пристрій під час заряджання.

Використання пристрою під час заряджання може призвести до перегріву акумулятора або навіть до пожежі. Тому, якщо ви хочете зарядити пристрій, спочатку відключіть його від джерела живлення.

Не використовуйте пошкоджений зарядний кабель.

Ушкоджений зарядний кабель може призвести до короткого замикання або навіть до пожежі. Тому, якщо ви помітили, що зарядний кабель пошкоджений, то замініть його на новий.

Висновок

Ось і все, що необхідно знати про те, як зрозуміти, що зарядилася електронна сигарета Smok Novo 5 Kit. Якщо ви будете дотримуватися цієї інструкції, то зможете легко визначити рівень заряду пристрою та продовжити термін служби акумулятора.

Коментарі