Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Яку жижу вибрати новачку

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 17.07.2023 14:55:47
 Перевірено

1. Смакові переваги

Перше, що слід врахувати при виборі рідини, це ваші смакові уподобання. Вейпінг – це відчуття смаку, тому важливо вибрати рідину, яка вам подобається. Почніть з того, що визначитеся з основними категоріями смаків, такими як фрукти, десерти, ментол, тютюн і т.д. Спробуйте кілька різних уподобань, щоб зрозуміти, що вам найбільше подобається.

2. Зміст нікотину

Вміст нікотину в рідині – це ще один важливий аспект для новачків. Якщо ви тільки-но перейшли з традиційних сигарет на вейп, то, ймовірно, захочете почати з рідин з більш високим вмістом нікотину, щоб задовольнити вашу потребу. Однак, якщо ви не були курцем або плануєте знижувати споживання нікотину, то може бути розумніше вибрати рідину з низьким вмістом або навіть без нікотину .

3. VG/PG співвідношення

VG (вегетабельного гліцерину) та PG (пропіленгліколю) є двома основними компонентами в рідині. VG відповідає за створення щільної пари, а PG - за яскравий смак та "горло" (throat hit). Різні співвідношення VG/PG можуть впливати на досвід вейпінгу . Якщо ви хочете більше пари та м'якше відчуття в горлі, вибирайте рідини з високим вмістом VG. Якщо вам важливіший яскравий смак і сильне відчуття в горлі, вибирайте рідини з високим вмістом PG.

4. Бренд та якість

При виборі рідини зверніть увагу на бренд та якість продукту. Відомі та шановні виробники зазвичай пропонують більш якісні рідини , які відповідають стандартам безпеки та якості. Почитайте відгуки та рекомендації інших вейперів, щоб отримати уявлення про надійність та якість певного бренду.

5. Експериментування та дослідження

Не бійтеся експериментувати та досліджувати різні смаки та марки рідин. Вейпінг – це індивідуальний досвід, і кожна людина має свої переваги . Ви можете почати з невеликої кількості різних рідин і поступово визначити, що вам подобається найбільше.

Висновок

Вибір рідини для новачка вейпінгу може бути цікавим і хвилюючим процесом. Враховуйте свої смакові уподобання, вміст нікотину, VG/PG співвідношення, а також звертайте увагу на бренд та якість продукту. Пам'ятайте, що це індивідуальний досвід, і важливо експериментувати, щоб знайти рідину, яка додасть вам задоволення та задовольнить ваші потреби вейпінгу.

Коментарі