Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

КАЛЬЯНИ BODO

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Кальяни BODO: опис, переваги, властивості

Кальяни BODO є цікавими курильними пристосуваннями, що характеризуються великим обсягом функцій. Шахта має кислотно-жовту накладку. Під час куріння дим виходить через отвори, що дуже гарно. Подібні вироби виготовляються біля Росії.

Для виготовлення використовуються високоякісні матеріали, такі як нержавіюча сталь спеціалізованої марки. При цьому основа виготовляється з використовуваного поліацеталю, що привозиться з Німеччини.

Накладки шахти виготовляються з алюмінію анодованого різновиду. Таким чином, забезпечується довговічність та стійкість до різноманітних несприятливих факторів для всіх складових, що беруть участь у безпосередньому курінні.

З'єднання між колбою та шахтою характеризується надійністю . Вона забезпечується завдяки використанню особливого ущільнювача. Конвектор виконаний на магніті і характеризується наявністю додаткового кільця ущільнювача. Завдяки цьому з'являється можливість монтувати майже всі силіконові шланги.

У конструкцію входить знімний дифузор , що забезпечує можливість регулювання. Його можна використовувати як обтяжувач тяги. Діапазон регулювань великий, що дозволяє пристосувати кальян до використання як новачками, так і досвідченішими курцями.

Позитивні сторони

Якщо йдеться про переваги представлених у каталозі нашої організації кальянів BODO , то до них належить:

  • Безпека для здоров'я людини. При виготовленні використовуються безпечні матеріали, такі як нержавіюча сталь, анодований алюміній, а також поліацеталь харчовий. При цьому з'єднання ґрунтується на спеціалізованих технологіях, за рахунок чого забезпечується щільна та герметична фіксація. Кріплення трубки здійснюється із застосуванням магнітного механізму.
  • Особлива технологія продування. Завдяки їй дим під час куріння виходить по всьому периметру шахти або біля основи блюдця. Подібна система забезпечує більш якісне виведення димних мас із шахти, а також низьку температуру. Ще така властивість приносить естетичне задоволення.
  • Надійність . Кальян стійкий до випадкового падіння, пошкоджень та навантажень. Завдяки цьому забезпечується тривалий термін служби. При експлуатації на пристосування для куріння не залишається слідів зносу.

Ще до позитивних сторін можна віднести порівняно невисоку вартість , завдяки якій кальян BODO, який можна придбати з доставкою, стає доступним для широкого кола покупців.

Властивості

Курильні пристрої характеризуються набором властивостей, залежно від яких визначається сфера використання. До основних властивостей входить:

  • Зручність та простота у використанні. Завдяки їм підготувати кальян до прямого призначення можна за короткий проміжок часу. Для цього не потрібно мати спеціалізовані знання, навички або задіяти особливі інструменти.
  • Порівняно невелика вага та габарити . Перемістити, перевезти, перенести кальян можна без будь-яких труднощів. Додаткова допомога не потрібна.
  • Високі естетичні якості . Завдяки їм використання курильного пристосування дозволяє не тільки отримати задоволення від куріння, але й наголосити на власному статусі, а також гарний смак.

Щоб купити кальян BODO в нашій організації, можна надіслати заявку на сайті або зателефонувати за номером на головній сторінці. Уточнити нюанси співпраці, дізнатися про розцінки, а також властивості товару, що продається, можна в спеціальному чаті. Відповіді на повідомлення, що надсилаються, надсилаються протягом декількох хвилин.