Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

КАЛЬЯНИ MATTPEAR

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Кальяни MATTPEAR: що варто про них знати

Кальяни MATTPEAR є курильні пристрої преміум-класу. До характерних рис входить простий дизайн, а також класичне розташування ліній. У продажу подібна продукція з'явилася ще 2016 року. За час реалізації торгова марка набула широкої популярності серед великої кількості покупців.

Кальяни MATTPEAR характеризуються відсутністю надлишкових елементів. Дизайн характеризується благородними чорними та сірими тонами. Саме завдяки простоті конструкції забезпечується невелика вага.
Купить кальян MATTPEAR Харьков

Позитивні сторони конструкції

При виготовленні кальянів задіяна сталь спеціалізованого типу, яка повною мірою відповідає світовим стандартам якості та кислотостійкості. Вона є екологічно безпечним і надійним матеріалом. До характерних переваг конструкції входить:

  • Вигнута форма блюдця. Воно має додаткове рифлення. Завдяки йому запобігає випаданню попелу . Вугілля під час функціонування курильного пристосування не загасають протягом тривалого тимчасового проміжку.
  • Подвійний дифузор . Завдяки його наявності з'являється можливість регулювати насиченість пари під час куріння. За рахунок цього забезпечується зручність використання кальяну за прямим призначенням. Куріння приносить набагато більше задоволення.
  • Максимально наближена форма шахти та мундштуку до східних моделей. Завдяки цьому використання кальяну подібного типу дозволить не лише отримати задоволення від куріння та приємно провести час, а й наголосити на власному статусі.

Отримати більш детальну інформацію щодо переваг, які має конструкція представлених у каталозі кальянів, можна під час розмови з нашим фахівцем. З питань, що задаються, завжди надаються достовірні, корисні та повні відомості.

Властивості

Популярність кальянів MATTPEAR , купити які можна у нас, серед великої кількості покупців також багато в чому забезпечується характерними властивостями. До них входить:

  • Стійкість до корозії та гниття. Забезпечується використанням нержавіючої сталі під час виготовлення.
  • Відсутність неприємного відчуття у роті під час куріння. Його поява запобігає за рахунок добре продуманої конструкції.
  • Безпека у використанні. У конструкції повністю відсутні токсичні матеріали, також комплектуючі, здатні нашкодити здоров'ю людини.
  • Хороші курильні властивості . Саме завдяки їм курити кальян упродовж тривалого тимчасового проміжку приємно.
  • Тривалий термін служби . Забезпечується за рахунок чіткого дотримання технології виготовлення та використання оригінальних комплектуючих при складанні.
  • Функція регулювання тяги . Завдяки їй використовувати кальян за прямим призначенням стає набагато зручнішим.
  • Класичний стильний дизайн . Завдяки йому кальян є не просто зручним і простим у користуванні курильним пристроєм, але й важливим елементом інтер'єру приміщення.

Ще до переваг можна віднести порівняно невелику масу , а також можливість брендингу з метою використання в якомусь закладі або кальянній мережі.

Як зробити покупку

Щоб купити кальяни MATTPEAR у нас, можна зателефонувати за номером, який знаходиться на головній сторінці сайту, або залишити заявку. Обговорити нюанси співпраці, отримати інформацію про розцінки, фактори, що впливають на їх формування можна через спеціальний чат. Відповіді на надіслані повідомлення надходять протягом декількох хвилин.