Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

КАЛЬЯНИ SUNRISE HOOKAH

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Кальяни SUNRISE HOOKAH: властивості, переваги

Кальяни SUNRISE HOOKAH є курильними пристроями, що виробляються в Україні. Характерною рисою є система продування, яка вбудована в основу шахти. Завдяки подібній конструктивній особливості дим виходить на 360 градусів по всьому колу.

Кальян характеризується яскравим дизайном , завдяки чому одразу привертає увагу відвідувачів чи гостей. Завдяки високій якості будь-яка людина, яка користується подібним пристроєм, отримує велику кількість задоволення від куріння.

Примітно, що мундштук виготовлений в аналогічному стилі, як і шахта. Завдяки цьому курильний пристрій набуває лаконічного дизайну і вигідно підкреслює статус господаря, а також його гарний смак.

Такий пристрій добре підходить для людини, яка хоче справити позитивне враження на гостей. Ще подібні кальяни придатні для використання у барах.

Як матеріали, що використовуються при виготовленні кальянів SUNRISE HOOKAH , використовується нержавіюча сталь і дерево . При цьому еластичні елементи, такі як мундштук та шланг, виготовляються із безпечного для здоров'я силікону. Навіть з часом такі комплектуючі не починають виділяти токсинів, небезпечних для людини . Завдяки цьому процес куріння стає абсолютно безпечним .

Позитивні сторони

Якщо йдеться про позитивні сторони, якими характеризуються реалізовані нами курильні пристрої, то до них належить:

  • Надійність . Забезпечується з допомогою використання перевірених матеріалів під час виготовлення. Нержавіюча сталь, з якої виготовляються основні елементи, покривається особливим складом, завдяки чому забезпечується стійкість до впливу корозії, а також інших несприятливих факторів у процесі експлуатації.
  • Високі естетичні якості . Забезпечується завдяки використанню дерев'яних накладок для декорування шахти. Вони також обробляються спеціальним складом, який забезпечує захист від вологи та впливу диму. Таким чином, початкові естетичні якості зберігаються протягом тривалого проміжку часу.
  • Невисока ціна . При створенні подібного кальяну приваблива вартість була однією з першочергових цілей. Співпрацюючи з нами, можна замовити такий кальян за доступними цінами. Зробити це може будь-який бажаючий покупець у зручний для себе час.

Дізнатися більше про позитивні сторони альянів SUNRISE HOOKAH, купити які можна у нас, можна під час спілкування з нашим консультантом. З питань, що задаються, завжди надаються достовірні та корисні відомості.

Властивості

Саме залежно від властивостей багато чому визначається сфера використання кальяну. До них належить:

  • Надійність стиків . Для з'єднання комплектуючих задіяні спеціалізовані ущільнювачі, завдяки чому запобігає прориву диму в непризначених для цього місцях.
  • Простота використання . Щоб підготувати кальян до застосування за прямим призначенням, не потрібно витрачати велику кількість часу або мати спеціалізовані знання або навички. У використанні спеціальних інструментів також не потрібно.
  • Відсутність потреби у спеціалізованому догляді . Забезпечується рахунок наявності спеціальних покриттів на дерев'яних і металевих компонентах.

Варто зазначити, що вже підготовлений для використання кальян можна переміщати без побоювання порушення цілісності між окремими елементами.

Щоб купити кальян SUNRISE HOOKAH , можна надіслати заявку на сайті або зателефонувати за номером, що знаходиться на головній сторінці. За бажанням клієнт може скористатися послугами служби доставки. Її нюанси можна заздалегідь обговорити онлайн. Для цього можна скористатися спеціальним чатом.