Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Міфи про поди

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 26.07.2023 17:51:26
 Перевірено

1. Піди шкідливіші за звичайні сигарети

Один із найпоширеніших міфів про поди полягає в тому, що вони є ще шкідливішими для здоров'я, ніж звичайні сигарети. Однак, це неправда. Поди є альтернативою традиційному курінню і містять багато токсичних речовин, які у звичайних сигаретах. Однак вони все одно містять деяку кількість нікотину, їх вживання не рекомендується для некурців або неповнолітніх осіб.

2. Піди вибухають

Ще одним поширеним міфом про подах є їхня ймовірна схильність до вибухів. Насправді поди, як і інші електронні пристрої, можуть бути безпечно використані при дотриманні правил та рекомендацій виробника . Рідкісні випадки вибухів, які набули широкого розголосу, зазвичай пов'язані з неправильним використанням або недотриманням інструкцій із заряджання батареї. При правильному використанні та поводженні з подами ризик вибуху мінімальний.

3. Піди залучають до куріння для незвичних

Ще одним поширеним міфом є твердження, що поди призначені для залучення некурців або молоді до куріння. Насправді поди створені в першу чергу для курців , які хочуть перейти на безпечнішу альтернативу. Хоча деякі особи можуть почати використовувати поди без попереднього досвіду куріння, це не означає, що поди створені для таких цілей. Електронні сигарети загалом не рекомендуються для некурців та осіб, неповнолітніх.

4. Поди призводять до нікотинової залежності

Однією з міфів про подах і те, що вони призводять до нікотинової залежності і є переходом більш небезпечні форми вживання нікотину. Насправді поди призначені для курців, які вже мають нікотинову залежність і хочуть знизити шкідливість свого куріння. Поди можуть бути використані для поступового зниження споживання нікотину і, зрештою, для припинення його вживання.

5. Піди не ефективні для кидання курити

Деякі люди вважають, що поди неефективні при киданні курити і не допомагають у подоланні нікотинової залежності. Однак, багато курців повідомляють про успішне використання подів як засіб зниження споживання нікотину і, зрештою, для кидання курити. Звичайно, кожна людина індивідуальна, і результати можуть відрізнятися. Однак, поди можуть бути корисним інструментом для тих, хто хоче позбутися звички курити .

Висновок

Поширені міфи про подах не завжди відображають реальність. Поди є альтернативою традиційному курінню та пропонують низку переваг з погляду здоров'я. Однак, використання подів слід обмежувати лише курцям та особам, повнолітнім.

Коментарі