Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Міфи про вибухонебезпечність вейпів

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 17.07.2023 12:53:53
 Перевірено

1. Вейпи вибухають просто так

Один із найпоширеніших міфів про вейпи полягає в тому, що вони можуть вибухнути просто так, без видимих причин. Насправді вибухи вейпів є вкрай рідкісним явищем, і в більшості випадків вони пов'язані з неправильним використанням або недотриманням правил безпеки. Електронні сигарети, як і інші електронні пристрої, вимагають правильного поводження та дотримання інструкцій виробника .

2. Усі вейпи вибухонебезпечні

Деякі люди вважають, що всі вейпи є вибухонебезпечними, що неправильно. Вейпи, вироблені великими та надійними виробниками, проходять суворі тестування якості та безпеки , щоб гарантувати їхню надійність та захист від вибухів. Однак, вейпи, зібрані самостійно або неоригінальні компоненти, що використовують, можуть становити підвищений ризик. Рекомендується купувати вейпи у надійних продавців та використовувати лише оригінальні компоненти.

3. Усі вейпи можуть вибухнути у кишені чи сумці

Цей міф пов'язаний із неправильним розумінням процесу вибуху вейпу. Насправді, вейпи зазвичай не вибухають без зовнішнього впливу чи недотримання правил використання. Вибухи вейпів, які набули широкого розголосу, зазвичай відбуваються при використанні неправильних зарядних пристроїв, неправильному зберіганні або при попаданні сторонніх предметів до батарейного відділення . Правильне поводження з вейпом та дотримання правил безпеки допоможуть запобігти таким ситуаціям.

4. Усі вейпи мають однаковий рівень вибухонебезпечності

Цей міф неправильно передбачає, що це вейпи однаково вибухонебезпечні. Насправді рівень вибухонебезпечності може відрізнятися залежно від якості пристрою, використовуваних компонентів і правильності його експлуатації. Як уже згадувалося, вейпи, вироблені перевіреними та надійними виробниками , становлять менший ризик вибуху, оскільки вони відповідають стандартам безпеки.

5. Вибухи вейпів - часте явище

Незважаючи на медіатизацію та звіти про вибухи вейпів, їх відбувається вкрай рідко. Мільйони людей у всьому світі користуються вейпами без жодних проблем. У більшості випадків вибухи пов'язані з порушенням правил використання або використанням неякісних компонентів . Дотримання правил безпеки, правильне використання та придбання пристроїв у надійних виробників знижують ризик вибуху вейпу практично до нуля.

Висновок

Багато міфів про вибухонебезпечність вейпів є недостовірними та не відповідають реальності. Вейпи, вироблені перевіреними виробниками та використані з дотриманням правил безпеки, є безпечним способом вживання нікотину. При використанні вейпів рекомендується купувати оригінальні пристрої та компоненти, дотримуватися інструкцій виробника та звертатися за допомогою до досвідченого користувача або продавця.

Коментарі