Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ELF BAR 1500 LUX

ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 50 МГ НА 1500 ЗАТЯ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ (BANANA ICE) НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КИСЛОГО ЯБЛУКА
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ БАНАНА З МОЛОКОМ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ БАНАНА З ХОЛОДКОМ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЕНЕРГЕТИКА З ВИНОГРАДОМ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЕНЕРГЕТИКА З ПОЛУНИЦЕЮ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КАВИ ТА ТЮТЮНУ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КАВУНА
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE BLUE RAZZ LEMONADE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЛИМОНАДУ ІЗ СИНЬОЇ МАЛИНИ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE BLUEBERRY 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЧОРНИЦІ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE GRAPE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ВИНОГРАДУ
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE MANGO 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ МАНГО
35
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR LUX 1500 DISPOSABLE DEVICE PINK LEMONADE 850MAH 50 МГ НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЛИМОНАДУ З МАЛИНОЮ
35
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено
Електронна сигарета ЕЛЬФ БАР 1500 оригінал має велику популярність. Це найкращий варіант для тих, хто любить нові уподобання. Пристрій містить 1500 затяжок, тобто його можна використовувати тривалий термін. Весь цей час смак залишається однаково насиченим, навіть коли обсяг бака добігатиме кінця. Виробник пропонує великий вибір подів з різними смаками та привабливим оформленням.

Особливості використання ELF BAR LUX 1500

POD ELF BAR LUX 1500 50 мг характеризується автоматичним типом включення. Для здійснення тяги немає потреби натискати на кнопку. Варто тільки почати затягуватись, пристрій спрацьовує автоматично, забезпечуючи надходження ароматного диму. Після закінчення затяжки одразу відбувається відключення. Робота пристрою виконується так:
 • Затяжка призводить до створення розрідження повітря всередині тубуса;
 • Падіння тиску змушує датчик подати сигнал на блок керування;
 • Вимкнено ланцюг живлення нагрівача;
 • Швидке розігрів спіралі викликає випаровування рідини;
 • Виконується надходження пари до мундштуку.


Зручність використання електронної сигарети відомого виробника забезпечується формою виробу. Вейп зручно носити з собою, він не займає багато місця, хоча має значний обсяг. Пристрій легко поміщається в кишеню, його можна будь-якої миті дістати і покласти назад.

Електронна сигарета ідеально підходить тим, хто хоче кинути палити або зменшити об'єм куріння. На ELF BAR 1500 LUX відгуки свідчать, що для багатьох вейп є альтернативою традиційним сигаретам завдяки перевагі в ціні.

Пристрій коштує відносно недорого, використовується тривалий час. Зазвичай курець викурює за цей час сигарети на велику суму.

Розмаїття смаків Ельф бар Люкс 1500

Вибір смаків завжди відіграє важливу роль, коли справа стосується електронних сигарет. Можна однозначно порадити купити ЕЛЬФ БАР 1500 ЛЮКС тим, хто любить пробувати щось нове, оригінальні смакові поєднання. В асортименті представлені такі варіанти:
 • Pink lemonade — рожевий лимонад;
 • Strawberry banana — полуниця-банан;
 • Mango – манго;
 • Banana ice — крижаний банан;
 • Kiwi passion fruit guava — суміш ківі, маракуї та-гуави;
 • Watermelon – кавун;
 • Blueberry – чорниця;
 • Grape – виноград;
 • Blue razz lemonade — лимонад зі смаком чорниці та малини.
Періодично виробник випускає експериментальні та лімітовані смакові лінійки, також відбувається розширення асортименту. Зазвичай їх вихід пов'язані з певними подіями чи святами. Наприклад, на новий рік випускалися поди із зимовими смаками, а самі пристрої набували відповідного святкового дизайну. Шанувальники продукції високо оцінюють проведення подібних акцій.

Насиченість смаків Ельфбар 1500 lux

Ринок електронних сигарет представлений безліччю різних подів. Любителі парити мають досить великий вибір. Пристрої ELF BAR мають особливий попит завдяки насиченим смакам. Кожна лінійка має свої переваги. Багато хто оцінює смакові якості ELF BAR максимально високо.

Виробник подбав про те, щоб ємність акумулятора та об'єм бака співвідносилися один з одним. Це означає, що вони закінчаться одночасно. Користувачі не зіткнуться з такою проблемою, що заряд акумулятора закінчуватиметься, а в баку ще залишиться велика кількість рідини. Варто відзначити збереження насиченості смаку. Протягом усього періоду смакові характеристики не змінюватимуться, з мундштука завжди виходитиме приємна пара.

Як вибрати смак ELF BAR LUX

У лінійці ЕЛЬФ БАР ЛЮКС смаки відрізняються великою різноманітністю. Початківцям може виявитися складно зробити вибір, зіткнувшись із широким асортиментом. Необхідно відштовхуватися від власних смакових уподобань. Якщо людина любить тропічні фрукти, то вейп Kiwi passion fruit guava обов'язково припаде до душі. Якщо подобаються ягоди, варто спробувати Blue razz lemonade.

При покупці електронної сигарети не слід боятися куштувати нові смаки. Кожен із них вартий уваги, виробник подбав про те, щоб у лінійці були відсутні слабкі позиції. Споживач може замовляти в інтернет-магазині щоразу нові уподобання, при цьому він завжди залишиться задоволений. Бренд ELF BAR є синонімом високої якості та відмінних смакових характеристик.

Стильний дизайн

Вейп є модним атрибутом, тому зовнішнє оформлення має важливе значення. Яскравий дизайн є способом виділитися серед конкурентів. Стильне оформлення змушує покупця обрприділити увагу конкретну продукцію. Це чудовий приклад ефективного маркетингу.

Окремо варто зазначити оформлення лімітованих серій. Прикладом може стати новорічна лінійка, у дизайні подів, випущених із цього приводу, знайшли місце усі атрибути, характерні для Нового року. Такі рішення подобаються покупцям, тобто сприяють збільшенню покупок.

Бренд випускає продукцію з різним об'ємом з однаковим дизайном, але її легко відрізнити за довжиною. Втім, іноді виконується випуск лімітованих серій спеціально під вейпами конкретного обсягу. Це дає змогу викликати до них додатковий інтерес.

Вигідні умови покупки Ельфбар Люкс

Електронні сигарети є чудовою альтернативою традиційному курінню. Після вживання руки не пахнуть димом, а оточуючі не скаржаться на неприємний запах. Вейп можна ширяти і на вулиці, і в машині, і в приміщенні. У пристроях використовується сольовий нікотин, він легше засвоюється організмом, швидше відбувається насичення. У порівнянні з курінням тютюну електронні сигарети безпечніші для здоров'я.

Є багато причин купити ELF BAR 1500 LUX. По-перше, це електронна сигарета із приємним смаком. Смакова лінійка містить багато варіантів, кожен може підібрати те, що йому сподобається. По-друге, під володіє стильним дизайном. Зовнішнє оформлення має низку характерних рис. По-третє, вейп відрізняється надійністю та безпекою, його зручно курити у будь-якій ситуації.

Магазин Колбікс пропонує купити ELF BAR на 1500 затяжок за низькою ціноюе. У Харкові легко знайти торгову точку поряд із будинком. На сайті продукцію можна замовити у будь-який час, він працює цілодобово без вихідних. Надається гарантія якості від виробника. Чинна швидка доставка по всій Україні.