Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ELF BAR 1500

ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ АНАНАСА З ПЕРСИКОМ ТА МАНГО
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ БАНАНА З ХОЛОДКОМ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ВИНОГРАДУ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КАВУНА
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КІВІ ТА ПОЛУНИЦІ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КОКОСУ З ДИНЕЮ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ КОЛИ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЛИМОНАДУ ІЗ БЛАКИТНОЇ МАЛИНИ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ МАНГО
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ МІКСУ ФРУКТІВ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ПЕРЦЕВОЇ М'ЯТИ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ПОЛУНИЦІ ТА БАНАНА
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ПОЛУНИЧНОГО МОРОЗИВА
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ПРОХОЛОДНОЇ М'ЯТИ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ РОЖЕВОГО ЛИМОНАДУ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ХВОЇ ТА ЛІСОВИХ ЯГІД
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЧОРНИЦІ
47
ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ПРОДАЖУ!
ОДНОРАЗОВИЙ POD ELF BAR 1500 DISPOSABLE DEVICE 850MAH 5% НА 1500 ЗАТЯЖОК ЗІ СМАКОМ ЯБЛУКА З ПЕРСИКОМ
47
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 22.01.2023
 Перевірено

Електронна сигарета завдає здоров'ю меншої шкоди, оскільки містить нікотин у дуже малих кількостях, не містить смоли, частинок сажі. Навіть при регулярному курінні легені не страждають, а зубна емаль не жовтіє та не слабшає. Одноразові сигарети мають приємний запах, дають пару в малих кількостях, тому підходять для куріння в приміщеннях малих розмірів. Особливо популярні одноразові сигарети ELF BAR 1500 — Продукт із витонченими фруктовими нотками, який простий у використанні та ідеальний для новачків у вейпінгу. Купити elf bar 1500 у Харковіможна в інтернет-магазині Колбікс, але спершу зробимо докладний огляд популярної одноразки.

ЕЛЬФ БАР 1500 КУПИТИ

Вейп ELF BAR відрізняється яскравим мінімалістичним дизайном та компактністю. Але чим вирізняється серед інших моделей?

Як і попередні моделі, ELF BAR1500 упаковуються в індивідуальні білі коробки із міцного картону. На лицьовій стороні дизайнери створили кольорову пляму, що відразу впадає в очі. На головному боці вони завдали назву, смак і на білому тлі чорними літерами прописано обов'язкове попередження про шкоду куріння. Службову інформацію можна знайти з боків упаковки. Оскільки ELF BAR 1500 в Харків завозиться з Китаю, російський текст дублюється на окремій наклейці для зручного ознайомлення з інформацією.

Усередині девайс упаковано в одноразові герметичні пакетики, які легко розкриваються без використання гострих предметів. Пакетики прозорі з одного боку, а з іншого вони фольговані: це надає упаковці максимальну міцність і робить її більш презентабельною. і будь-яка інформація на пакетиках відсутня, бо важливу інформацію можна знайти на коробці.

Зовнішній вигляд

ЕЛЬФ БАР 1500 у Харкові на сайті інтернет-магазину представлений товстим циліндром, який схожий на маркер. Кожен смак має відмінні кольори. По центру витонченим шрифтом нанесено назву логотипу та смаку англійською мовою. Завдяки компактному розміру (100*19 мм) одноразову сигарету зручно брати собою всюди. Корпус виготовлений з металевого сплаву та пластику. ELF BAR 1500 купити в Харковіможна з унікальним софт-тач покриттям, що дозволяє виробу зручно розташовуватися в руці. Виріб легко поміститься в невелику сумочку, кишеню, не займе багато місця на полицях. За рахунок ергономічної форми виріб підійде для тримання між пальцями, як справжню сигарету. Здійснюється доставка по всій Україні цілодобово.

Увімкнення пристрою

Для першої затяжки необхідно зробити один вдих. Девайс увімкнеться автоматично. Ви зрозумієте, що пристрій увімкнено загоранням невеликої точки синього кольору біля отвору у формі трикутника. Саме в цей отвір надходить повітря та захований датчик включення. Якщо точка починає блимати, це може свідчити про нестачу заряду. Рекомендуємо зробити нову покупку.

Характеристики

Купити ЕЛЬФ БАР 1500 у Харкові можна як з 2% (20 мг/мл), так і з 5% (50 мг/мл) вмістом нікотину. Якщо говорити про ємність вбудованого акумулятора, вона досягає 850 мАч. Об'єм передзаправленого бака становить 4.8 мл. Одноразки вистачає на тривалий період, оскільки вона розрахована на 1500 затяжок. Тип нікотину, який використовується в девайсі, — сольовий.

Переваги

Перш ніж курити нову для себе одноразову електронку, багато споживачів звертають увагу на переваги пристрою. Чим відзначилася модель?

 • Простий варіант, який познайомить новачків зі світом вейпінгу. Виріб повністю готовий до використання. Не потрібно ні заряджання, ні заправлення.
 • Насичені та різноманітні смаки. Паритиможна смак улюбленого фрукта або ягоди, отримуючи від цього незабутні відчуття та розслаблення.
 • Тривале використання та компактність. Як уже говорилося раніше: у одноразки вражаючі характеристики, але компактний розмір та тривалий термін використання. При щоденному курінні одноразка може використовуватись цілий тиждень.
 • Сольовий нікотин. Рідина з сольовою речовиною дозволяє при курінні за відчуттями нагадує тютюн для кальяну, але при цьому сольовий нікотин організм швидко засвоює, не наражаючи на здоров'я сильної небезпеки.

Налаштування пристрою не потрібно. Вам потрібно тільки відкрити упаковку, а потім почати використання.

Популярні смаки ельф бар

У виробу чудова фортеця, тому для насичення організму нікотином буде достатньо всього однієї-дві тяги. На вибір споживачів представлені різні уподобання.

 • Приємні лісові чорниці.
 • Яскраво-кислий тропічний мікс з ананасу, персика та манго.
 • Шипучий лимонад із додаванням ягід та лимона.
 • Освіжаюча солодка м'ята.
 • Цілком стиглий манго із запахом літа.
 • Легендарний напій - Кока Кола.
 • Соковите яблуко та солодкий персик.
 • Стиглий банан із освіжаючою м'якоттю.
 • Яскравий тропічний мікс із фруктів.
 • Прохолодна диня з нотками кокосу.
 • Вершкове полуничне морозиво.
 • Неповторне поєднання банана та полуниці.
 • Кислинка ківі, насолода маракуї та неперевершений аромат гуави.
 • Насичений виноград.
 • Соковитий кавун із солодкою м'якоттю.
 • Лимонад із блакитної малини, що надає енергію та сили.

ELF BAR 1500 купити в Харкові за ціною можна вигідною. Пристрій підійде не тільки для новачків, а й для гуру у вейпінгу. Ви оціните простоту у використанні, будете приємно вражені найвищою якістю, насиченими ароматами.

Правила використання

Всередині електронного девайса знаходиться літій-іонна батарейка, за рахунок чого виріб не можна зберігати при екстремально низьких і високих температурах, інакше він може вибухнути. POD не потребує перезаправки, оскільки має обмежений термін служби. Не варто намагатися зламувати корпус та намагатися самостійно доливати рідину. Використовуйте девайс виключно за призначенням. До кожного товару надається гарантія і буде здійснено повернення коштів, або заміна пристрою, якщо поломка відбулася не з вини клієнта. Не кидайте електронку, намагайтеся уберегти від контакту з водою та попадання невеликих крапель будь-якої рідини на корпус, якщо бажаєте продовжити період використання. При ширянні не забувайте залишати димарі відкритими. Ви не пошкодуєте, що вирішилиЕЛЬФ БАР 1500 купити у Харкові в інтернет-магазині Колбікс, адже саме тут представлені оригінальні вироби.

Утилізація

Не рекомендується викидати електронні сигарети разом із основним сміттям. Багато великих магазинів мають спеціальні контейнери для викидання електронних пристроїв, які поруч з входом. Зі звичайним сміттям і при спалюванні літій-іонні батареї завдають шкоди навколишньому середовищу. Існують спеціальні компанії з утилізації батарейок, які ведуть свою діяльність у всіх великих містах. Утилізувати потрібно тоді, коли смак починає пропадати, пара стає слабкою. Будьте обережні: якщо Ви затягнетеся, коли смакові відчуття майже зникли, тоді у роті можна відчути різку гіркоту.

Для ефективної утилізації попередньо розберіть пристрій, виймаючи батарейку, всі пластикові елементи та інші компоненти. Якщо буде час, тоді можете здати кожен компонент окремо до центрів утилізації.

Якщо ви хочете максимально ефективно утилізувати одноразову електронну сигарету, то візьміть все в свої руки. Найбільш правильно буде самостійно розібрати ваш електронний пристрій. Вийміть батарею, пластикові елементи та інші компоненти, а потім здайте їх на утилізацію у відповідні контейнери. Так ви принесете мінімальну шкоду навколишній природі.

Веб-магазин дозволяє замовити електронки в онлайн-режимі, пропонуючи на продукцію доступні ціни.

Чи позбавив тютюнової залежності?

Багато людей, які намагаються подолати тютюнозалежність, переходять на вейпи, в яких міститься значно менше шкідливих речовин. Справді, вейп допомагає позбавитись залежності, оскільки може задовольнити будь-які смаки. Але при цьому важливо мати особисту мотивацію та силу волі, щоб злізти з тютюну.

Шкідливість складу ельфбару

Якщо Ви чули негативний вплив нікотину на організм, який здатний привести при попаданні в організм до спазму судин, розвитку онкології, збільшення ризику розвитку захворювань судин і серця, а також призводить до проблем з диханням, то все це загрожує тільки в разі потрапляння занадто великої кількості речовини. У вейпах понад 90% вмісту складає вода. Набагато більшу шкоду завдають кальяни та тютюни. має антиестрогенну дію, використовується для профілактики хвороб Альцгеймера та Паркінсона.