Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але блимає

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Обновлено: 17.09.2024 14:38:16
 Перевірено

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але мигає

Користуючись «електронкою», іноді можна зіткнутися з некоректною роботою таких девайсів. Все ж це складна техніка з мікроконтролером, і при недотриманні правил експлуатації можуть виникати різні несправності. Тож що робити, якщо під не тягнеться, але при цьому індикатор мігає з певною періодичністю? Що це взагалі може означати, і що варто зробити в таких випадках?

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але мигає

Можливі причини

Щоб розібратися, що робити, якщо під погано тягнеться, спершу потрібно зрозуміти, з якої причини може виникати несправність. І таких причин може бути кілька. Ось найпоширеніші варіанти.

Електронна сигарета розряджена

Найпоширеніший варіант, коли одноразка мигає і не тягнеться — це низький заряд акумуляторної батареї. Світлодіодний індикатор сигналізує про це, періодично засвічуючись. Через це рідина в котушці або взагалі не нагрівається до потрібної температури, або нагрівається дуже повільно.

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але мигає

Якщо електронка без можливості зарядки, далі її використовувати не вийде. Якщо ж це повноцінний вейп, достатньо його просто підзарядити.

Проблеми з контактами

Чому нова одноразка не тягнеться? Адже акумулятор там не може бути розрядженим. Часто це порушення або відсутність контакту між акумулятором і котушкою з нагрівальною спіраллю. Таке трапляється в двох випадках:

  • одноразка бракована, допущені помилки при її збиранні;
  • електронка впала або отримала сильний удар, через що контакт був порушений.

У першому випадку електронну сигарету можна обміняти у продавця на нову. У другому, на жаль, буде потрібна розбирання девайсу та його ремонт. Але не маючи відповідного досвіду, цього робити не варто. У такому випадку електронку слід утилізувати.

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але мигає

Проблеми в роботі котушки

Ще одна часта причина, чому одноразка не тягнеться — це несправність самої котушки. Якщо раніше вона працювала нормально, можливо, там утворився засмічення. Це часто трапляється через порушення правил експлуатації. Іноді можна спробувати продути її. Але це допомагає не завжди.

Пошкодження нагрівального елемента

Якщо дозволяти перегрівання, робити занадто довгі затяжки, нагрівальний елемент може вийти з ладу. І це також поширена причина, чому під не тягнеться. А виникає — через порушення правил експлуатації. Виробник зазвичай вказує, що тривалість однієї затяжки не повинна перевищувати 3-4 секунд. За цей час нагрівальний елемент розігрівається до критичної температури. Але якщо під зовсім не тягнеться, це одна з найімовірніших причин несправності девайсу.

Проблеми з мікропроцесором

У найсучасніших електронках встановлюються мікропроцесори. Вони стежать за температурою нагріву рідини, рівнем заряду акумулятора, дозуванням рідини для куріння. І, як будь-який електронний пристрій, вони можуть виходити з ладу через різні причини. Такі ситуації рідкісні, але все ж трапляються. На жаль, відновити роботу піду в такому випадку не вийде.

Що робити, якщо одноразка не тягнеться, але мигає

Що можна зробити

Отже, що робити, якщо одноразка не тягнеться? Можна зробити наступне:

  1. Зарядити електронну сигарету, якщо така можливість передбачена виробником. Необхідно почекати хоча б 1 годину, після чого спробувати знову затягнутися.
  2. Перевірити контакти між батареєю та котушкою. Для цього можна скористатися будь-яким мультиметром з функцією «прозвонки». Іноді допомагає просто зняття і повторна установка котушки на своє місце.
  3. Якщо є ознаки засмічення котушки, слід акуратно очистити її. Найкраще для цього підходять пластикові зубочистки. Використання голок або дерев'яних зубочисток краще уникати.
  4. Візуально оглянути нагрівальний елемент. Якщо на ньому є темні ділянки або помітні обриви, це означає, що він вийшов з ладу. У деяких одноразках передбачена можливість їх заміни.

Найголовніше — дотримуватися інструкції виробника. Багато хто ігнорує ці прості правила, і через це часто стикаються з неполадками електронних сигарет.

Отже, що робити, якщо картридж не тягнеться? Спершу огляньте електронку і спробуйте визначити причину несправності. Далі — очистити котушку, продути її. Якщо можливо — зарядити девайс. Якщо навіть після цього він не працює належним чином, слід утилізувати девайс, оскільки сигарета вже не придатна до використання.

Відповіді на популярні питання

Як часто потрібно змінювати електронку?

Одноразові електронні сигарети призначені для одноразового використання. А що робити, якщо одноразка не працює? Утилізувати, оскільки в 99% випадків це означає, що рідина закінчилася.

Чи можна перезаряджати одноразки?

У більшості виробників така можливість не передбачена. Просто немає порту для зарядки. Інші способи заборонені, згідно з інструкцією.

Яка електронна сигарета краща: одноразка чи перезаправна?

Залежить від того, для якої мети придбано пристрій. Якщо людина раніше ніколи не користувалася електронними сигаретами, краще почати з одноразки. Якщо ж він уже досвідчений вейпер, перезаправна буде кращим вибором. Адже можна індивідуально вибрати рідину за своїм смаком і міцністю. Такі пристрої є більш функціональними: вони мають захист від перегріву, правильніше нагріваються, та й виглядають привабливіше.

Як правильно зберігати одноразові електронні сигарети?

Зберігати їх слід у сухому місці за кімнатної температури, захищаючи від прямих сонячних променів, оскільки ультрафіолет окислює рідину. Максимальний термін зберігання електронок — до 3 місяців після розпакування.

Коментарі