Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

БЕЗНІКОТИНОВА СУМІШ ALOHA

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Цей товар досить цікавий, тютюном його називати ми не можемо, бо змісту тютюнового листа ніякого в ньому немає, навіть найлегшого Вірджинія. Підійде він не всім, але любителям легкого кальяну і дівчатам він сподобається. Виробник родом з України і нещодавно зайшов зі своєю безтютюновою сумішшю на ринок, під назвою Алоха. Давайте подивимося, чи варто купувати цю суміш, її склад та трохи про смаки даного тютюну для кальяну Алоха.

Що це за тютюн та який його склад?

Безтютюнова суміш для кальяну Aloha(Алоха)-як я вже сказав раніше, цей тютюн нам представила Українська компанія. Хоча на ринку вони досить недавно у плані якості, вони тримають гарну марку.

Склад даного продукту

Він виготовлений виключно на основі яблук, з додаванням різних натуральних ароматизаторів та гліцерину. Цей продукт повністю нешкідливий і може використовуватися для кальяну, як заміна тютюну.

Висновок

Даний продукт цікавий для розгляду, смакопередача та жаростійкість, як для безтютюнової суміші у нього на відмінному рівні. Сміливо можете його купувати, він вас не повинен засмутити.

Топ смаків тютюну Алоха

  • Кавун
  • Жуйка
  • Кактус
  • Апельсин
  • Лимон
  • Манго
  • Лічі