Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ТАБАК DARKSIDE

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Dark Side тютюн – це історія у всіх сенсах. Сьогодні багато людей, які люблять покурити кальян, можуть не знати жодних тютюнових марок, але Дарк Сайд знають усі. Бренд Dark Side з'явився нещодавно — у 2015 році. Але з того часу він зміг завоювати серця всіх небайдужих до кальянів.

У Харкові ви можете цілодобово купити тютюн Дарк Сайд в інтернет-магазині Колбікс з доставкою по всій Україні.

Історія бренду

Тютюн Dark Side був створений у Росії у 2015 році. Тоді він випускався невеликими партіями для внутрішнього ринку. Грамотний маркетинг та позиціонування, зручна дислокація та орієнтування на затятих любителів кальяну зробили свою справу — вже за кілька років курити «Темну сторону» стало модно по всьому пострадянському простору.

Купить табак dark side в Харькове

Виробник Dark Side Tabacco орієнтується на країни Європи, тому весь процес виготовлення сумішей відбувається тут же. Ароматизатори для тютюну купують у Німеччині, а самі тютюнові листи в різних регіонах — так компанія змогла створити кілька лінійок тютюну, а також створити нові — D-Gastro, Daily Hookah, D-mini та Doobacco.

Dark Side смаки

За 6 років роботи бренд зумів відточити свої найкращі тютюни та запустити десятки нових смаків. У 2021 році кількість моносмаків та міксів перевалила за кілька десятків. Проте їх все одно можна поділити на кілька традиційних груп:

  • Солодкі. Вишня – Red Alert, суниця – Wild Forest, коктейль Космополітен – Cosmos та інші.
  • Кислі. Кислий лайм – Sky Lime, виноград – Grape Core, яблуко – Ice Granny і т.д.
  • Свіжі. Знаменитий крижаний холод – Super Nova.
  • Спеціальні серії. До Чемпіонату світу 2018 був випущений мікс Goal.

При цьому існує як класична лінійка, яка періодично оновлюється, так і незвичайні варіації тютюну в серії Shot, які поєднують мікси зі смаками з різних країн.

Фортеця

Окремо варто сказати про фортецю Dark Side Tobacco. Традиційно тютюни цього бренду зараховуються до міцних. Проте, бренд має власну шкалу фортеці, яка виглядає наступним чином:

  • base – легкий;
  • core - середній;
  • rare - міцний.

При виробництві використовується найбільш популярне тютюнове листя Burley, Oriental і Virginia. Примітно, що листи для тютюну російського бренду варяться за спеціальною технологією. Такий підхід дозволяє задати суміші високий рівень жаростійкості, яка істотно збільшує тривалість куріння без послаблення смакового ефекту.

Упаковка

Якщо ви ще не пробували тютюни цього бренду, то підібрати потрібний смак можна завдяки широкому спектру ваги упаковок: 30, 50, 100, 120 і 250 грам. Так ви зможете взяти кілька невеликих пачок і вибрати з них відповідну за смаком, димом та ароматом. А ознайомитися з усіма можливими смаками ароматних тютюну Dark Side за доступною ціною можна в інтернет-магазині Колбікс. Також на сайті ви зможете почитати відгуки покупців і подивитися їх оцінки про варіанти сумішей, що сподобалися.