Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ТЮТЮН HONEY BADGER

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Сьогодні поговоримо про тютюн для кальяну Honey Badger. Тютюн досить цікавий, тому рекомендуємо ознайомитись із цією статтею. Ознайомимося з його історією, складом, якістю виробництва, топом смаків та багатьма іншими.

Тютюн Хані Баджер у Харкові

Історія тютюну Honey Badger

Цей продукт родом з України, а якщо бути точніше, то з Одеси. Він вийшов на ринок нещодавно, 2-3 роки тому. Один із не багатьох виробників, які мають акцизну марку. Виробник використав символіку тваринного-медоїда, який заради своєї наживи готовий піти на все і не має рамок і кордонів, від цієї тварини і отримав цей тютюн для кальяну свою назву.

Особливості Хані Бадгер

Як говорилося раніше, цей тютюн має акциз, хоч і коштує досить дешево. Саме цей фактор може нам говорити про якість та відповідальність з якою підходить виробник до свого продукту. На ринку ми можемо зустріти 2 лінійки даного тютюну:

  • Mild – легка лінійка, в основі якої лежить тютюн Вірджинія Голд, вирощений у Польщі. Тютюновий лист не промивається, що дозволяє зберегти його легкість та насиченість. Має відмінну смакопередачу, на додаток має відмінну жаростійкість.
  • Wild-міцна лінійка, в її основі лежить тютюн Берлі і Вірджинія голд, поєднання цих тютюнових листів дає відмінну фортеці, чудовий смак і так само має високу жаростійкість.

Процес приготування Honey Badger

Сам процес ферментації та обробки тютюну протікає досить цікаво, виробник використовує німецьку технологію виготовлення тютюну для кальяну. Тютюн дуже довго просочують у патоці, що дає відмінну жаростійкість та стійкість до перепадів на високих температурах, а це означає, що якщо ви його випадково перегріли, тютюн незабаром відновиться та нормалізує роботу. Під час виготовлення виробник використовує лише натуральні компоненти.