Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ТЮТЮН MILANO

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Кожен хоче знайти свій еталон серед тютюну для кальяну. Чи зможе тютюн Milano (Мілано) стати таким для вас, сьогодні ми про це дізнаємося.

Історія тютюну та марка його якості

Тютюн вийшов на ринок досить давно, ще 2015 року його вже можна було знайти на прилавках кальянних магазинів. Виробником даного продукту є німецька тютюнова марка, яка на ринку зарекомендувала себе лише з кращого боку та сказати, що цей продукт не якісний, ми просто не можемо. При виготовленні тютюну використовуються тільки якісні продукти, про які ви можете прочитати нижче.

Якість тютюну для кальяну Мілано

Тютюн зроблений на славу, що нам показує його не маленька ціна, але вона цілком виправдана. Виробник використовує тютюн вищого ґатунку Вірджинія Голд, натуральні ароматизатори, гліцерин. Також ціна обумовлена тим, що цей тютюн зберігається в спеціальному пластмасовому контейнері, яка має форму шайби. Дана банка дуже зручна у зберіганні не займає багато місця та зберігає тютюн у цілісності та відмінному стані. Ми рекомендуємо зберігати цей тютюн у темному, прохолодному місці. Якщо говорить про смакопередачу, то вона досить хороша за свою ціну. Сам тютюн не липкий і не плаває в патоці, тому з ним приємно працювати при забиванні, повторного вичавлювання чи нарізки він не вимагає.

Особливості даного продукту під назвою Milano

 • Висока димність

 • Хороший ступінь вимочки

 • Відмінна-натуральна смакопередача

 • Достойна жаростійкість

 • Добре зберігає смак під час всього куріння

 • Нарізаний досить дрібно та приємний у роботі

Топ смаків Мілано

 1. Cactus lime

 2. Frutello

 3. African Mist

 4. Roar Runer 2

 5. Tenton