Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ТЮТЮН MUSTHAVE АКЦИЗ

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

МастХев – давно став міжнародним брендом та головним суперником відомого тютюну Дарк Сайд. Давайте з'ясуємо, чи варто купувати та пробувати цей тютюн.

Історія головного конкурента або як люблять говорити вбивці Дарка

На просторах ринку цей продукт можна зустріти з 2017 року, тому назвати його новачком на тютюновому ринку можна. Тютюн обробляється та виготовляється за спеціальною технологією, яку виробник тримає у суворому секреті.

Характеристики тютюну

Перше, що відразу впадає у вічі це суперська подача. Такої коробки ви ніде не знайдете. Ця баночка своїм виглядом просто манить тебе купити її. До того ж, вона не лише надає стилю, але й дуже герметична та зручна у зберіганні. До складу тютюну входить лист Берлі, що дає йому високу жаростійкість та середню фортецю, сам тютюновий лист вимочується в патоці та використовуються високоякісні ароматизатори для посилення смакових якостей. Смак у цього тютюну насичений, приємний, під час куріння відчувається фортеця.

Чи коштує цей тютюн своїх грошей?

На це питання немає однозначної відповіді, бо кожен робить свій вибір сам, але впевнено можу сказати, що ви точно не пошкодуєте про покупку. Різноманітність уподобань у MustHave велика, тому кожен знайде для себе щось особливе. Цей тютюн круто підійде, як подарунок комусь із друзів або знайомих через свій неординарний форм фактору.

Топ смаків тютюну Маст Хев:

    1. Lemon pie
    2. Melonade
    3. Berry hols
    4. Nord star
    5. Fizzy Dizzy