Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНОЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛИ РІДИНАМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТАХ №20350319202400001
Наша адреса: вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
вулиця Дудинської, 1а, Харків (Холодна гора, 72 відділення НП)
Щоденно з 8:00 до 22:00
0-800-310-762 Безкоштовно
Замовити дзвінок

ТЮТЮН SULTAN

Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців
Автор
Безкоштовний чат з експертом по гаджетах для курців

Опишіть свій запит або вкажіть потрібний товар - ми допоможемо підібрати його варіант чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.

Telegram

Viber

Онлайн: с 10.00 до 20.00

Автор
Автор: Артем Кузьмін
Обновлено: 23.11.2022
 Перевірено

Історія появи тютюну Султан

SULTAN такий держбюджетний тютюн для кальянів із Йорданії. На російському ринку з'явився відносно недавно, хоча на батьківщині виготовляється більше 20 років. Цю марку розрізняє невисока вартість, жаростійкість та приємний природний аромат. SULTAN такий досконалий баланс ціни, властивості та різноманітності смаків. Ми впевнені, що кальянний тютюн з Йорданії розшукає свого споживача і його популярність буде виключно рости. Деякі кальянні вже встигли поставити переваги Султана, згадайте і ви!

Купити тютюн для кальяну Султан у Харкові

" Султан " - Найдосконаліший Тютюн Для Кальяну

Харчові смакові властивості кальяну залежать від складу тютюнової суміші, що використовується щоразу. Тютюн заради кальяну виготовляє компанія Sultan запроваджений у нас в широкому харчовому асортименті. Безліч підтримується перебуванням фруктових, ягідних, трав'янистих і навіть кавових екстрактів.

Всі тютюни цієї марки мають наочно сформульовані смаки, що дозволяють задовольнити будь-якого кальянного гурмана. При довгостроковому використанні "Султана" в кальянній чаші буде отримано більше напружене забарвлення певного смаку, ніж у сигареті.